Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

@pbg12345

 

mnogo si konfuzan...

ja pricam o timu koji je igrao juce, gde je napadacka cetvorka (ivanic, marin, ben i boaci) bolja i skuplja od cetvorke koja je igrala u zadnjoj liniji (gobeljic, milunovic, babic i rodic).

 

sto se tvog poslednjeg pasusa tice, ivanic, marin i boaci su dovedeni u poslednjih godinu dana i oni po mom misljenju prave razliku...

Edited by Bright Billy
Link to comment

o jebemu

jasno da je marin kalendarski doveden u poslednjih godinu, ali sam smatrao da govorimo o timu koji je igrao jesenas proletos

boaci takodje, plus je povratnik

nije ni bitno

kad napises investirano covek bi pomislio da smo doverli neke skupe igrace na te pozicije u proteklom periodu

zapravo, ista nam je napadacka linija kao pre 11 meseci plus ivanic koji je tu trenutno najmanje bitan

 

moja poenta je da je kljucno sta je prodato. jer i bez tog "investrinja" zvezda bi danas imala daleko daleko bolju defanzivu da nisu prodata dva kljucna igraca

 

a napadaci su ionako po pravilu uvek najskuplji deo tima

Link to comment



.

Utisak br5 jebeni asfaltirani parking iza istoka koji sluzi za 50 vozila zandarmerije i policije,a ne za "obicne posetioce" kao i nova ograda koja ide uz istok skroz uz Bulevar oslobodjenja a kapije na istoj su zatvorene pa mora da se obilazi bez potrebe (sto rece sinoc neki lik kad smo izlazili "mogli ste ograditi do Banjice" [emoji38] ) .
 



Ograda postoji jos od prosle sezone kao i parking.

Pitao sam baju na ulazu kako da parkiram tamo, on mi rece da dobijaju "listu iz kluba", a kako se ulazi na listu, to ne zna.
Link to comment
Just now, Milosh76 said:


 

 


Ograda postoji jos od prosle sezone kao i parking.

Pitao sam baju na ulazu kako da parkiram tamo, on mi rece da dobijaju "listu iz kluba", a kako se ulazi na listu, to ne zna.

 

 

Proslo leto nije bila, bili su radovi i raskopan bulevar, gledao sam sve kvalifikacione na istoku, a grupu LS na zapadu doduse mozda je bilo kasnije.

Jedino sto bude islo u zaslugu ogradi je sto nece biti "sletanja" i klizanje kroz travu i blato kad rulja krene precicom nizbrdo.

 

Link to comment
43 minutes ago, John Coltrane said:

Utisak br1, po ko zna koji put, Marinova klasa.

Utisak br2 jebeni Gobelja i Miloje koji pored zivog Zuleta na klupi stavlja PONOVO Gobelju u prvih 11. Nisam gledao presicu™ niti citao izjave, ali me zivo zanima da li je neko od novinara imao pitanje na racun Gobeljine slabe igre iz prvog meca i starta u revansu koji je krunisao ubijanjem igraca Suduve i ostavljanjem ekipe na cedilu vise od pola sata (da ne pricamo da je strat bio na 50m od svog gola).

Utisak br3 gde su sta rade nasa zvucan pojacanja, kada ce biti mesta za njih? Ili smo bili u fazonu da su oni back up opcije.

Utisak br4 opet lako dolazimo do gola (kao i u prvom mecu) ali nam je FM recnikom Composure na niskom nivou i previse zicera ne pretvaramo u gol.

Utisak br5 jebeni asfaltirani parking iza istoka koji sluzi za 50 vozila zandarmerije i policije,a ne za "obicne posetioce" kao i nova ograda koja ide uz istok skroz uz Bulevar oslobodjenja a kapije na istoj su zatvorene pa mora da se obilazi bez potrebe (sto rece sinoc neki lik kad smo izlazili "mogli ste ograditi do Banjice" :lol: ) .

 

Ohrabruje gol i zalaganje Boacija, Ivanic me razocarao ponovo mada mozda mu ne lezi pozicija levog krila. Milunovic i Babic deluju pristojno, Jovicica treba sto pre zameniti u 11.

 

 

Sve u svemu, mora se dosta toka promeniti ako zelimo grupu LS i ove sezone.

pojacanja su valjda povredjena

msm, ova tri, cetriri koji su zaista dovedeni da eventualno igraju

Link to comment

sto se selekcije igraca tice, najvise mi je krivo sto se klub ogresio o jirku i prodaja mladog terzica.

miloje je imao godinu dana da vidi sta ce sa jirkom, sto nije kratak period. za sezonu se od mladi igrac sa dobrim fizickim predispozicijama mora da napreduje. ako nije ostvario napredak, trebali su da ga prodaju.

drugo, terzic prodat za 1.5m. levi bek nam bas fali. doveden zander. terzic bi igrao i za pola tih para. i manje. sledece sezone bi vredeo bar tih istih 1.5m, cak i da ne odigra nista.

 

ocigledno da u klubu ne postoji volja da se radi sa mladim igracima, a to je jedini nacin da se dugorocno stabilizuje klub. jedna promasena sezona sa pojacanjima kakva sad dovodimo vodi u dubiozu. da ne pominjem famozna 300k pojacanja.

Link to comment

bugari ispadose, astana se jos koprca... 

 

mnogo mi se svidjaju ove kvalifikacije, ko jesenja kola kupa sampiona nekad. bukvalno najuzbudljiviji deo sezone... 

Link to comment

Ajax, Kopenhagen, Seltik, Dinamo Zg, Bate, Apoel. BATE i APOEL idu na Rosenborg i Slovan, s tim sto Slovan ode u produzetke sa Sutjeskom... 

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

 

Proslo leto nije bila, bili su radovi i raskopan bulevar, gledao sam sve kvalifikacione na istoku, a grupu LS na zapadu doduse mozda je bilo kasnije.

Jedino sto bude islo u zaslugu ogradi je sto nece biti "sletanja" i klizanje kroz travu i blato kad rulja krene precicom nizbrdo.

 

bilo, i igrada i sve, svi koji rade u okolnim zgradana ne mogu od tada da se parkiraju u "blatu"

Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

bugari ispadose, astana se jos koprca... 

 

mnogo mi se svidjaju ove kvalifikacije, ko jesenja kola kupa sampiona nekad. bukvalno najuzbudljiviji deo sezone... 

 

3 hours ago, James Marshall said:

Šta nama znači ovo ispadanje Ludogoreca i eventualno Bate B? 

 

Link to comment

Nisam samo mislio na to da ćemo mi u viši pot, već ko se sad seli u povlašćene, ko su nam novi potencijalni rivali? 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...