Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, triple_nippled said:

Utisak utakmice, seljacki smo klub. 

Ma to nije bitno, bitno je da su nam navijaci urbani.

Link to comment
Just now, Miljenko said:

Kraj. Prodjosmo nekako. Valjda su sve gluposti ispucane danas. Plus bi mogao i bolji sudija da padne.

 

To kod nasih igraca nisu neke gluposti koje se izpucavaju vec sastavni deo njihovog igrackog DNK, Znaci samo je pitanje mogu li da svedu na 2-3 umesto po 10 :D

Link to comment

Da mi je znati gazda-Miloje, zasto je Gobeljander imao prednost u odnosu na Stojkovica?  Nije da je ovaj drugi neki kvalitet, ali je znatno bolji od Gobeljandera.  Srecom, bice suspendovan bar dve utakmice u Evropi.

Link to comment
22 minutes ago, Ted said:

po meni penal cist

 

nego, jel vas iritira Miloje sa ovim trenerkama....nekako deluje dziberski i neprikladno

trenerka nije problem, da je od tehničkog sponzora, doduše onda govori o nemanju stila

ovo je duks navijačke grupe, što ne govori o nemanju stila, već o nečem drugom

Link to comment


Ivanic razocarenje, trebao je ono dati ili makar bolje sutnuti. Deluje mi sav spor i uplasen iako zna ponesto.
Valjda udjemo u LE, u LS em necemo uci em i da udjemo nije ova ekipa za to.

Link to comment

Treba ovom timu jedan dobar zadnji vezni da stabilizuje odbranu i brze prenese loptu iz odbrane u napad.  Sa Jovancicem to ne ide.  Valjda ovaj Spanac bude bolji.  Ivanic i dalje neubedljiv.   Marin, Boaci i Ben su danas pokazali gde je snaga i ubojitost ovog Zvezdinog tima.  Samo da Ben i Marin prestanu da se stropostavaju u kaznoenom prostoru pri svakom dodiru protivnika.  Nakupice zute kartone za suspenziju pre nego dobiju penal.

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

trenerka nije problem, da je od tehničkog sponzora, doduše onda govori o nemanju stila

ovo je duks navijačke grupe, što ne govori o nemanju stila, već o nečem drugom

 

koje navijacke grupe? 

Link to comment
8 hours ago, Bright Billy said:

 

koje navijacke grupe? 

оне које је продају на свом сајту

 

ABDBA872-4F13-42B6-B547-C18D37069985.jpeg

Link to comment

zna on to vrlo dobro, cesce je na zvezdinim sajovima nego svi mi zajedno. problem je sto pada u sve dublji psihicki ponor kad god zvezda pobedi pa onda dodje ovde da smara ljude i prosipa nekakav kvazi moral... 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...