Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Preterao je harper sa par reći.. Samo je sranje :)

Ali Dimitrije, ne zamerite, vi kao da živite u paralelnom univerzumu... Skoro da vam zavidim an ovakvom pogledu na situaciju...

Link to comment

koga uopste nema na spisku?

zandera, kanjasa i la pare?

 

nema doduse ni onog mladog golmana stankovica koji ce verovatno na pozajmicu jer je 4 golman i erakovica

sta je sa njim?

Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

Preterao je harper sa par reći.. Samo je sranje :)

Ali Dimitrije, ne zamerite, vi kao da živite u paralelnom univerzumu... Skoro da vam zavidim an ovakvom pogledu na situaciju...

zivi u usa

i svako malo se zali sto smo ogorceni terzicem, indirektno vucicem

Link to comment

Znam gde živi, ali opet ne mogu da skontam da čovek toliko ne konta šta je FK Czv.

 

Edit: when two worlds colide - obožavam stvar! Kao i ceo album.. Kao i sve od Blejza.

Edited by Mil@n
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

Znam gde živi, ali opet ne mogu da skontam da čovek toliko ne konta šta je FK Czv.

 

Edit: when two worlds colide - obožavam stvar! Kao i ceo album.. Kao i sve od Blejza.

Spoiler

Problem sa opozicijom je sto je prvo Vucic daleko bolji politicar od svih njih i sto mu je stranka dobro organizovana za razliku od vecine opozicionih stranaka (npr. Seseljeve stranke).  Drugo, sto Vucic moze da laze i maze jer ima sta i da pokaze, dok opozicioni prvaci ne samo da nemaju program, nego nemaju ni sta da pokazu jer nista nisu napravili dok su bili vlast. ( Uzgred i opozicionari isto tako imaju svoje afere.)  Zbog toga, politicki izbor u Srbiji je mali, ili glasati za Vucica ili, za Seselja, ili ne izlaziti na izbore.  Tzv. "Vojkot"  izbora od strane dela opozicije i njenih pristalica je odraz nemoci i besa, a ne organizovane politicke ideje.  Ja cekam da vidim da se pojavi neko ko moze da parira Vucicu politicki, ali se bojim da takvog jos uvek nije rodila majka.

 

 

konta on itekako, samo sto on voli sto je tako

zato mu i smetaju sve kritike terzica

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Znam gde živi, ali opet ne mogu da skontam da čovek toliko ne konta šta je FK Czv.

 

Edit: when two worlds colide - obožavam stvar! Kao i ceo album.. Kao i sve od Blejza.

 

Ma, matori serator najobicniji. Umislio da ce s pristojne daljine nekog ovde da poducava sta je Zvezda i kako za nju treba da se navija. Taj zivi u proslom veku a "seca se" i fudbala iz pretproslog. Mosha, Tirke i Dimitrije, sveta trojka srpskog fudbala. Nije njemu do podrske Terzicu, on samo jos uvek misli da se fudbal gleda sedeci na primerku Ribnikarove "Politike", a mase kacketima i sesirima kad ekipa postigne gol. Nasa forumska relikvija iz daleke proslosti.

Link to comment

Kad budete imali vremena proucite ovaj link... Hvala mozete reci i "monitoru"  :D

 

https://kodibalkan.org/

 

Ukratko... gledanje raznih domacih i stranih kanala ukljucujuci i Arene i SK preko racunara u veoma pristojnoj rezoluciji.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...