Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

5 hours ago, Dimitrije said:

Zvezdini seniori tri godine zaredom igraju u grupnoj fazi UEFA takmicenja.  Dominiraju u domacem prvenstvu, osvojili 2 titule zaredom a treca im se smesi.

 

Zvezdini juniori dve godine zaredom u omladinskoj LS.  Ove sezone prosli grupnu fazu i na prolece nastvljaju takmicenje u Evropi.

 

Zvezdina omladinska skola (ponovo) redja uspehe na svim nivoima.

 

Zvezdin B-tim (Graficar) u toku jedne godine presao iz srpske u prvu ligu i sada kuca na vrata super-lige.

 

Koliko klubova na svetu moze da se pohvali ovakvim uspesima u toku poslednje 3 godine?  Ja bih rekao vrlo mali broj. Mora da ima nesto dobro u klubu kada na svim frontovima i nivoima belezi znacajne sportske uspehe.

 

 

Тачно је и ово горе а тачно је и ово доле :fantom:

 

5 hours ago, Dimitrije said:

Terza krade; Miloje ne kontrolise svlacionicu; Simic je dunster; gde je kondicioni?; Terza krade; oterali Marina, ne Marin je pobegao jer mu se smucila atmosfera u timu;  Marin je hteo da ostane ali Terzi treba lova za dzeparac; Simic je dripac; Terza krade; Mrkela kupuje skart; dajte profu da dovede kondiciju u red; Psiholjub je vezara; Zvezdaje u sprezi sa Vucicem; Simic menja Marina, jaoooo; Terza krade; Miloje propao posle prve sezone; Mrkela napolje; Terza lopov; kondicionog pod hitno; Terza isisava pare iz kluba za Vuciceve potrebe; mafijaski klub; i na pripremama se nastavlja sklanjanje;....

 

Link to comment
Quote

 nije da bas nijedan ne zavrsi makar da trenira sa prvim timom

 

što kaže Velja Nikolić, pitaju ga jel teško na pripremama sa prvim timom, kaže nije meni su ovo treće pripreme na Pafosu :sleep:

 

vodaju ih  mučenike samo po pripremama, nemaju ih uopšte u planu za ozbiljno 

dok ne odu inostranstvo, pa ih vrate na pozajmicu sa pravom otkupa

 

 

Edited by levi
Link to comment

Dejan Stanković je odlučio da u Antaliju krene 27 fudbalera: Milan Borjan, Zoran Popović, Nikola Vasiljević, Milan Gajić, Marko Gobeljić, Miloš Degenek, Nemanja Milunović, Radovan Pankov, Srđan Babić, Milan Rodić, Marko Konotar, Miloš Vulić, Branko Jovičić, Njegoš Petrović, Dušan Jovančić, Veljko Nikolić, Seku Sanogo, Mirko Ivanić, Željko Gavrić, El Fardu Ben, Aleksa Vukanović, Mateo Garsija, Veljko Simić, Milan Pavkov, Ričmond Boaći, Tomane i Nikola Krstović.  

Mozzart 

Link to comment

svidja mi se sto je stankovic saseko spisak na razuman broj igraca, posto su ovi sto su ostali van spiska realno terzin i mrkelin problem a ne njegov... 

Link to comment

24 i 3 golmana. sasvim ok... posto ce od tih 27 bar dvojica biti prodata, to mu dodje to.

 

Problem je sto se to ne radi u junu, nego u januaru... rotirali smo sezonu

 

Konotar je levi bek iz Graficara...

Edited by Milosh76
Link to comment

Први меч наш тим одиграће у недељу 26. јануара против пољске Арке из Гдиње од 17.30 по локалном времену, односно 15.30 по српском. Директан пренос можете испратити на телевизији Аренаспорт, као и на нашој, Звездиној телевизији.

Распоред припремних утакмица - Турска 2020.

 

26. јануар - Аркха Гдиња (Пољска);

29. јануар - Вардар (Северна Македонија);

1. фебруар - Лудогорец (Бугарска);

2. фебруар - Цеље (Словенија);

5. фебруар - Дунајска Стреда (Словачка);

6. фебруар - Актобе (Казахстан).

 

Evo pocinju prave pripreme i bice i prenosa utakmica...

Link to comment
18 hours ago, Dimitrije said:

Zvezdini seniori tri godine zaredom igraju u grupnoj fazi UEFA takmicenja.  Dominiraju u domacem prvenstvu, osvojili 2 titule zaredom a treca im se smesi.

 

Zvezdini juniori dve godine zaredom u omladinskoj LS.  Ove sezone prosli grupnu fazu i na prolece nastvljaju takmicenje u Evropi.

 

Zvezdina omladinska skola (ponovo) redja uspehe na svim nivoima.

 

Zvezdin B-tim (Graficar) u toku jedne godine presao iz srpske u prvu ligu i sada kuca na vrata super-lige.

 

Koliko klubova na svetu moze da se pohvali ovakvim uspesima u toku poslednje 3 godine?  Ja bih rekao vrlo mali broj. Mora da ima nesto dobro u klubu kada na svim frontovima i nivoima belezi znacajne sportske uspehe.

 

Bez obzira na sve gorenevedeno, na ovom forumu glavne teme su: Terza krade; Miloje ne kontrolise svlacionicu; Simic je dunster; gde je kondicioni?; Terza krade; oterali Marina, ne Marin je pobegao jer mu se smucila atmosfera u timu;  Marin je hteo da ostane ali Terzi treba lova za dzeparac; Simic je dripac; Terza krade; Mrkela kupuje skart; dajte profu da dovede kondiciju u red; Psiholjub je vezara; Zvezdaje u sprezi sa Vucicem; Simic menja Marina, jaoooo; Terza krade; Miloje propao posle prve sezone; Mrkela napolje; Terza lopov; kondicionog pod hitno; Terza isisava pare iz kluba za Vuciceve potrebe; mafijaski klub; i na pripremama se nastavlja sklanjanje;....

 

Kakva gomila pretencioznog, umisljenog, palanackog sranja.

Link to comment

Ha, ha, ha,....  Prosao je ceo dan i ja sam vec poceo da gubim nadu da ce forumski Foma Fomic da ignorise moje "pretenciozno, umisljeno palanacko sranje".  Potcenio sam ga. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...