Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Imas 3 verzije, sve zvuce istinito

1) Terzic pere pare, mada je to sitna lova za njega
2) UEFA zahteva promenu na 2 godine (zvanicno objasnjenje)
3) napalo neko sranje travu pa menjaju (nezvanicna prica)

A trava sa vrha zapada deluje vrhunski, nisam slikao samo sam video kad sam uzimao sezonsku u petak

Link to comment
Quote

8b1c737a398238f4658dcb29f91f6501.jpg

 

za koliko bi bilo skuplje ako bi sve ovo zeleno bila trava ista kao na terenu, umesto ove ivice od tepiha okolo?

 

u stvari ovo ide preko atletske staze :isuse: u svakom slučaju atletsku stazu treba ukinuti

 

 

Edited by levi
Link to comment

Sto se tice strima za sutrasnju utakmicu, instalirao sam na tabletu ORIONTV aplikaciju i radi mi RTS, za razliku od EONa, trenutno nisam u Srbiji.

Ne trazi registraciju, tako da moze da pomogne.

Ne znam da li imaju desktop verziju.

Link to comment

Do plejofa prenosi sa kim se klub dogovori, a od plejofs Arena samo utorkom, a sredom RTS bira koju ce utakmicu da prenosi, a Arena ostale
I tako godinama unazad :D

Link to comment
12 hours ago, Milosh76 said:

Sto se tice strima za sutrasnju utakmicu, instalirao sam na tabletu ORIONTV aplikaciju i radi mi RTS, za razliku od EONa, trenutno nisam u Srbiji.

Ne trazi registraciju, tako da moze da pomogne.

Ne znam da li imaju desktop verziju.

  Hvala za ovo, brale, za sada šljaka kao švajcarski sat. Samo da ne zariba večeras. 

  I da, zašto EON ne radi, zvao sam korisnički servis pre polaska i rekli su mi da neće biti problema? 

Edited by fandorin
Link to comment
8 minutes ago, renne said:

Misliš zašto RTS ne radi u inostranstvu preko EON?

Zato što im je MTS, tj prvorođeni zabranio

  Aha, vidim, sad malo guglao. Zanimljivo da mi EON korisnički servis to nije rekao. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...