Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

na osnovu onoga što videh sinoć nije mi realno da možete da kiksate protiv Suduve. čak i neka prosečna partija u kombinaciji sa premijerom na domaćem terenu biće sasavim dovoljna.

 

fascinantan mi je bio Gobeljić, bek u rangu naših Uroševića ili kosatog Miletića. a i kod nas je ovaj drugi uklonjen iz ekipe, a prvi je silom prilika tu, ne još dugo. nema šanse da taj kvalitet bude i rezerva u timu koji kani u grupne faze. onaj špacnac (il šta je već) deluje totalno ispumpano, kao da nije igrao pola godine. čini se kao da će hvatati priključak mesec, dva. od Ivanića nisam siguran da ste neku vajdu videli od kada je došao (uz ogradu da nisam baš pratio redovno tekme, ali kad god sam gledao bio je kurton). Boćija ni ne prepoznajem u odnosu na onog pre Kine, kao da je drugi igrač u pitanju, a nekom sličnom putanjom kreće se i Ben. odlaske Degeneka i Krstičiča niste uspeli da pokrijete nikako.

Link to comment
15 hours ago, Ted said:

na osnovu onoga što videh sinoć nije mi realno da možete da kiksate protiv Suduve. čak i neka prosečna partija u kombinaciji sa premijerom na domaćem terenu biće sasavim dovoljna.

 

fascinantan mi je bio Gobeljić, bek u rangu naših Uroševića ili kosatog Miletića. a i kod nas je ovaj drugi uklonjen iz ekipe, a prvi je silom prilika tu, ne još dugo. nema šanse da taj kvalitet bude i rezerva u timu koji kani u grupne faze. onaj špacnac (il šta je već) deluje totalno ispumpano, kao da nije igrao pola godine. čini se kao da će hvatati priključak mesec, dva. od Ivanića nisam siguran da ste neku vajdu videli od kada je došao (uz ogradu da nisam baš pratio redovno tekme, ali kad god sam gledao bio je kurton). Boćija ni ne prepoznajem u odnosu na onog pre Kine, kao da je drugi igrač u pitanju, a nekom sličnom putanjom kreće se i Ben. odlaske Degeneka i Krstičiča niste uspeli da pokrijete nikako.

cenis da ce nas anchi pogurati do drugog kola? :D

 

 

analiza, pa to je to

nazalost ovo za degeneka i krsticica smo znali i kad su odlazili

ubedljivo najbolje sto bi nam se moglo desiti je povratak degeneka

on sigurno nece biti u boacijevoj formi ako se eventualno vrati

 

ivanic u zvezdi nije pokazao mnogo, ali sam i dalje ubedjen da je on za ovaj tim odlican igrac i da moze igrati u sredini sa marinom

Link to comment
19 hours ago, Zico said:

Say whaaaaaaaaat? CL naravno, nema teorije da nas izbace ovi amateri.

 

Jedna samarcina je sasvim moguca, oni su izbacili Apoel. Neka udje neki zalutali metak i eto (nepremostive) nevolje. 

Link to comment
21 hours ago, Milosh76 said:

Jel se zna da li smo prvo domacini ili gosti u drugom kolu i koji datum?

 

Domacini, mada ukoliko Helsinki ispusti 3-0 iz prvog meca, menjala bi se domacinstva pa bi bili gosti. 

 

Degenek ce u Kinu verovatno. Sezonskih otislo nesto preko 2500 do jutros, sto je nesto bolje nego prosle godine. 

Link to comment
48 minutes ago, adasevic said:

 

Domacini, mada ukoliko Helsinki ispusti 3-0 iz prvog meca, menjala bi se domacinstva pa bi bili gosti. 

 

Degenek ce u Kinu verovatno. Sezonskih otislo nesto preko 2500 do jutros, sto je nesto bolje nego prosle godine. 

bolje u smislu da ih je prodano vise? :)

 

 

da nam od sezonskih zavisi budzet pa da se kao navijaci radujemo, imalo bi smisla

da je tim mudro sklapan i da je npr nadogradjeno ono sto smo imali prosle godine, pa da veci broj sezonskih bude neka vrsta potvrde da publika pozdravlja te poteze, opet bi imalo smisla

 

ali mi imamo situaciju gde je apsolutno nebitno koji su prihodi (po sam klub jel), jer terza ima fantomske rashode, kojima ce "uspesno" pokriti sve te prihode

i drugu situaciju, gde se vodi suluda politika oko same ekipe, gomilaju poluigraci, olako pustaju nosioci, opet neki drugi igrac(mahom stranci) prolaze kroz klub a da ne dobiju adekvatnu sansu, itd

 

najbolje sto bi navijaci/simpatizeri zvezde mogli uciniti je da bojkotuju kupovinu sezonskih

postoji, istina mala sansa, da bi zaustavljanje dotoka svezeg novca u terzine i dzepove ekipe oko njega nateralo na promenu te 1 strategije

 

jer zvezda sve da proda 30 000, to ne bi znacilo puniju kasu, stabilnije poslovanje i ulaganje u ekipu, vec bi terza samo zadovoljno protrljao ruke, prebrojao suske, a puku objasnio kako je jbg to ogroman udarac na budzet kluba, jer je poznato da se veca lova uzima na pojedinacnim kartama nego na sezonskim i da je minus time povecan za dodatnih par miliona evra, istina "knjigovodstvenih"

 

 

jedina istina je da ovo nista ne valja

na stranu sve palamudjenje oko kog se mozemo, a ne moramo slagati, teren to pokazuje

posle ocajne polusezone, ono u litvaniji je bilo katastrofa

ne mora biti rezultata, ne mora cak biti ni "tecne igre" u prvoj takmicarskoj utakmici u sezoni

ali je zvezda morala pokazati da je "veca" u odnosu na proslu ili pretproslu sezonu

da je razlika izmedju litvanaca i nas, sada veca nego godinu pre

to bi bio logican sled okolnosti da je makar deo dvogodisnjih evropskih uspeha ugradjen u tim

apsolutno nista od toga nismo videli

 

samo "opravdanja" kako smo tako izgledali i protekle dve godine u ovo doba

sto je samo po sebi suludo kad u medjuvremenu odigras  prolece u evropi i ls

 

Link to comment

Sezonci kupuju sa velikim popustom karte za Grupe, u LE smo ulazili za dzabe, a u LS sa bas dobrim popustom.
A sezonska se isplati za Evropu i Derbi, ostalo je bukvalno dzabe. Recimo, obnova za Istok je 4000 i 1000 za clanstvo to je 5000, samo za kvalifikacije Istok nece biti ispod 1000.
Znaci 4 kola kvalifikacija i Derbi i sve isplaceno :)

Cene karata za revans sa Suduvom


Север 500 динара

Југ 500 динара

Исток 1.000 динара
 
Запад 1.000 динара

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...