Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ovaj tim pre svega nije uopšte uigran, pogotovo vezni red i napad, trče kao kokoške bez glave, nikakav kontinitet sem u zadnjem redu. 

Edited by assignment
Link to comment

na kraju je žander morao da spasava cganijakos, grci smotani ko sajla, do prekosutra ga ne bi dali iz igre i onda je moralo da se završi ili ovako ili auto golom da se ispoštuje dogovor 3 za 3 :happy:

Link to comment

Sreca sto sam odavno prestao da se nerviram zbog ovog mafijaskog kluba pa mi ovakvi glupi porazi vise ne padaju tesko. Zanderica frajer, udje deset minuta pre kraja i izbaci nas iz Lige Evrope. Ostace upamcen, tako da je njegovo dovodjenje iz mocnog Pafosa na kraju ispunilo svrhu.

Link to comment

Ubiše nas naša deca, sreća pa su tu zandar i tomane, jebo ih ko ih doveo i milojevic koji ih ubacuje da igraju. Levi bek i špic mladog radnika su za ovu dvojicu roberto karlos i ronaldo 

Link to comment
5 minutes ago, Cash said:

Ono sto je Partizan igrao na Old trafordu je svemirski brod za ovo sto Zvezda igra u Atini

 

I Junajted je svemirski brod za Olimpijakos pa nikom nista.

Link to comment

Kakav smo  mi blam od tima. Uprave, igrača, trenera, navijača... Jedan veliki blam. 

Srećom, odavno sam se distancirao od ove udruge, mislim, emotivno. Bukvalno nisam trepno kod penala. Ko im jebe mater svima redom tamo. A možda i ponajviše Milojeviću za ovaj tim koji je izveo koji je u startu degradirao tim 30%.

Link to comment
12 minutes ago, FPLS said:

Ali mrtvo puvalo Rodic koje nije u stanju jednu utakmicu da odigra do kraja, sutra bih to smece najurio iz kluba

 

Cela vecerasnja utakmica je case study rada uprave u proteklom periodu. Mrtvo puvalo Rodic koji se ne seca kada je poslednji put potrcao jer niko ne moze da ga natera da trenira, prodaja Alekse Terzica i dovodjenje rekreativca na njegovu poziciju, pokusaji kurtalisanja Boacija i Bena (obojica, uzgred, izvanredni izvodjaci penala) koji su rezultirali dovodjenjem Tomanea i La Pare ne bi li se neko tomanovski olapario, vizionarstvo s guranjem prvo Causica pa Njegosa Petrovica zbog kojih je 1 Krsticic morao biti oteran. Celo to pijano bagatelisanje s klubom stalo je u 90 minuta ove utakmice, sve sto smo radili i uradili od proslogodisnjeg ulaska u LS veceras nam je doslo glave. Olimpijakos je kita rosnog cveca ali i takvi ce pruziti veci otpor favoritima na prolece u LE, nama je realno bilo dosta blamiranja i sada se "treba okrenuti obavezama u domacem prvenstvu".

 

Uzgred, pokazalo se i veceras da smo sve vreme tupili bezveze s filozofijom o neophodnosti igre sa dva zadnja vezna, bolje smo izgledali protiv Olimpijakosa sa Vulicem u prvoj i Ivanicem u drugoj utakmici na tim pozicijama.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...