Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Nisam u stanju da razmisljam racionalno, ubili su klub ne tekmu, imao sam to i ranije i uvek je tesko, ne mogu da izgrade jednu jebenu instituciju od takve istorije, pa nek gube al da se vidi institucija.Ne ovako, 90 minuta ti izbrise kompletnu istoriju i onda izadje lik i kaze da je sve regularno, obicna prvenstvena, nisu iskoristili sanse/protivnik kaznio.Problem je sa takvim odsustvom samokritike i spoznaje otici po prolece u evropi.A nije im ni stalo, to je nama stalo, oni gledaju belo, sta jos hocete to su svemirci, oni treniraju specijalno, jedu speciajlno, voze speciajlno, imaju budzet, imaju ligu

Link to comment
23 minutes ago, Miljenko said:

Koje bre sanse. Ako se tu racuna kada lopta predje na protivnicku polovinu, onda ok.:laugh:

 

Ček, prešli smo polovinu koji put?

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Koje bre sanse. Ako se tu racuna kada lopta predje na protivnicku polovinu, onda ok.:laugh:

 

Kako koje!?

Skroz korektne...:fantom:

Inače,  i Vuksanović bio skroz korektan u segmentu davanja izjava: "Bilo je to lepo iskustvo...".

Link to comment
28 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Kako koje!?

Skroz korektne...:fantom:

Inače,  i Vuksanović bio skroz korektan u segmentu davanja izjava: "Bilo je to lepo iskustvo...".

 

ne zna se dal je ludji on ili ja koji se ceo dan osecam ko govno... 

Link to comment

Ovaj Njegos mi se zgadio posle 3 utakmice, Dejan Milovanovic bez suta. I faca mu je debilna, da mi je neko vezao oci da pogodim ko je to izjavio i rekao bih da je on, bot u kopackama. Bitno da novine prde po Kanjasu. #nasadeca

5 miliona, ali plasticnih cepova i karamela. 

Edited by Plajvi
Link to comment
3 minutes ago, Bright Billy said:

 

ne zna se dal je ludji on ili ja koji se ceo dan osecam ko govno... 

 

Ti brt.

On je ono sinoć već zaboravio i već včrs će se opustiti u prijatnom društvu na nekom splavu.

 

Link to comment

naterao sam sebe da odgledam sve utakmice evropske zvezde i partizana. lud je ko misli da se u ovoj zemlji igra fudbal. samo se šutira lopta kada se dokotrlja do noge. čudi me da se ozbiljno razmišlja i debatuje o ovome.

 

ono sinoć: imati posed lopte ispod 40% i samo jednom šutirati unutar gola je 1 sramota imajući u vidu da igraš pred svojom napaljenom publikom. nek jedu govna, od terzića do onoga što šiša travu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...