Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

steta imali smo ih

ali sudije jbg

ai ona njihova bakljada, za koju ih nece kazniti

a nas bi odrali

uefa=mafia

 

sve je jasno

 

bojim se da ce nas i "braca" lagano resiti

sa ovakvom igrom, remi je nemoguca misija

osim onog poluvremena, olimpijakos je ostavio daleko daleko bolji utisak ove godine u ls

Link to comment

Mogu da oteraju sve od reda, ne bi pomoglo.  Jednostavno nema u nasem fudbalu stofa za bolje.  Mogu da posluze za posprdu i psovanje i lecenje frustracija, ali bolji fudbal u Srbiji nece da se igra. 

Link to comment

Drago mi je sto istina ipak na kraju izađe, pa se tako svaka ozbiljnija ekipa usere u mentolovo sužavanje, blok, demagogiju o budžetima. Ali treba nastaviti suzavati, sljedeći put suziti skroz do svlačionice, ko ih jebe, nek onda igraju.

 

Fuckin' Hopsi Đorđević je mudatiji sa juniorima od ove prevare.

Link to comment

11 na 11 za 405 minuta su primili 20 komada, a mogli jos bar toliko. Ovo mora da je neki rekord. 

Uopste mi vise nije ni vazno da li ce proci u LE ili uzeti titulu ili sta vec, ko im jebe mater, i Njegosu i Filipu Covicu i svima u kurac, odoh da zasadim orah i gledam kako raste, vise nema smisla nista od ovoga. 

Link to comment

Ono sto mi najvise ide na nerve je sto ce naslovi posle ove, kao i svih drugih utakmica, da budu o snazi Bajerna, razlici u budzetima i slicno. Istina je da je ovo izdanje bilo sramotno, da je Mlojevic napravio gomilu gluposti u drugom poluvremenu i direktno doprineo ovom rezultatu. Boaciju svaka cast, ostali nisu ni za burek.

 

Celo prvo poluvreme nam duva po levoj strani jer je Vukanovic nesposoban a Rodica boli kurac da igra, resenje Milojevica je da mrtvog Vukanovica prebaci u spic a Rodica upari sa Marinom da mu igra duplog beka. Jedino gluplje sto je mogao da uradi je da stavi Marina na gol umesto Borjana. Na 0:5 ubacuje treceg stopera jer je procenio da mu je uvodjenje Vulica bilo previse ofanzivno, trecu izmenu je potrosio da casti Ivanica ne bi li ovaj upisao utakmicu u Ligi Sampiona. Ne pamtim kada smo nekog ovako castili na Marakani, ne zna se da li su igraci ili Milojevic ispali veci debili.

 

Da se uzima ova titula pa polako da se rastajemo od ovog cemernog fudbala koji igramo vec dve godine jer niti se treneru trenira, niti se igracima igra, a upravu ionako nikad nije bolelo uvo za rezultat. Njima je vazno da su uzeli pare za plasman, podelili sebi na procente i nista drugo ih ne zanima.

Link to comment
7 minutes ago, Dimitrije said:

Mogu da oteraju sve od reda, ne bi pomoglo.  Jednostavno nema u nasem fudbalu stofa za bolje.  Mogu da posluze za posprdu i psovanje i lecenje frustracija, ali bolji fudbal u Srbiji nece da se igra. 

kako onda partizan nadigra macestera?

ili dinnamo koji dolazi iz lige slcne nasoj, ostavlja daleko bolji utisak u ls?

 

 

trebace nam cudo u atini

bez tog poluvremena koje su igrali sa 10 fdbalera, mi imamo gol razliku 0:19, oni 7:11

totenhemu dva put,a bajernu jednom dali po 2 gola

mi maltene sansu van tog poluvremena nismo napravili

 

mozda opet prodje milojev blok, borjan povadi sve kao mnogo puta do sad u raznim kvalifikacionim utakmicama, ali cisto sumnjam

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
2 minutes ago, teacher said:

iskreno izvinjenje

:thumbsup:

Samo se prebaciti na NFL i NBA, ovo smeće od Sužavačevog i Tvorzinog fudbala i Tatinog Kurtona u košarci vise nema svrhe gledati, a nemam ni živaca.Sjebao ološ sve. Doduše odavno, ali bori se vazda nešto u čovjeku, cima ga, razmišlja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...