Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Mi kao u FM kad imas ogranicen skauting budzet pa ne mozes ni da saljes skaute u sve zemlje. Mi dobacujemo uglavnom do Cipra.

Link to comment
1 hour ago, gervasius twinkleminkleson said:

da budemo fer, u onom intervjuu, miloe je rekao da su ga primjetili na pripremama, al tada im nije trebao lijevi bek, sad im je ponudjen i onda su gledali njegove utakmice i odlucili da ga dovedu. 

 

 

 

Đe su ga još gledali?

U moćnom Pafosu?:fantom:

Link to comment

Gdje god je igrao kad je igrao, nije neka filozofija, lako je način snimke utakmica. Sumnjam da naši klubovi idu da uživo gledaju igrače često. Pretpostavljam da koriste neki od onih plaćenih servisa, plus gledaju snimke, plus preporuke. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Osim mozda onaj Brazioc prija par godina, kakosezvase, sto se odma povrijedio i nikad nije igrao. Dosao otprilike u isto vrijeme kad i Evandro i ta ekipa

Link to comment
6 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Osim mozda onaj Brazioc prija par godina, kakosezvase, sto se odma povrijedio i nikad nije igrao. Dosao otprilike u isto vrijeme kad i Evandro i ta ekipa

 

Vinisijus Pašeko? Al to je bilo pre Evandora, ako na njega misliš

U stvari možda i nije

Edited by Nikodije
Link to comment

– Praksa je da se daju igračima nagrade od UEFA do četrdest posto. Ako nema Lige šampiona, nema plaćanja, a pripreme i put u Litvaniju i Finsku koštaće pola miliona evra. Zvezda ne živi od građana Srbije. Medicinski blok počinje da se pravi i stigla je oprema i teretana završiće se do oktobra – ispričao je Terzić.

 

Jbt, samo jedan random pasus nekog intervjua pun bisera

Link to comment

Bogami trebaće i više. 

 

 

– Meni je važno da klub raste po svim kategorijama. Renoviramo stadion, novi semafor i urađeni su tereni i potrebno je 25 miliona evra. Od Telekoma imamo milion i od Gasproma četiri. Uspeli smo da obezbedimo dobar rezultat i investirali smo mnogo i sada tim dosta vredi.
Tačno je da smo potrošili 51 milion evra i mi imamo dodatnu kontrolu i u budžet Srbije smo platili 6,7 miliona evra.

 

Sreća pa ne košta ništa građane Srbije, ne znam samo ovaj Telekom, na kraju dana, ko tu ispadne grbav. 

Link to comment
30 minutes ago, James Marshall said:

Bogami trebaće i više. 

 

 

– Meni je važno da klub raste po svim kategorijama. Renoviramo stadion, novi semafor i urađeni su tereni i potrebno je 25 miliona evra. Od Telekoma imamo milion i od Gasproma četiri. Uspeli smo da obezbedimo dobar rezultat i investirali smo mnogo i sada tim dosta vredi.
Tačno je da smo potrošili 51 milion evra i mi imamo dodatnu kontrolu i u budžet Srbije smo platili 6,7 miliona evra.

 

Sreća pa ne košta ništa građane Srbije, ne znam samo ovaj Telekom, na kraju dana, ko tu ispadne grbav. 

 

Dajte mi nekog obveznika da je vise uplatio u drzavnu kasu :fantom:

:slikaTerzesatompusom:

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

– Praksa je da se daju igračima nagrade od UEFA do četrdest posto. Ako nema Lige šampiona, nema plaćanja, a pripreme i put u Litvaniju i Finsku koštaće pola miliona evra. Zvezda ne živi od građana Srbije. Medicinski blok počinje da se pravi i stigla je oprema i teretana završiće se do oktobra – ispričao je Terzić.

 

Jbt, samo jedan random pasus nekog intervjua pun bisera

 

Jbg ako augodni Farani izbace Fince put može da iskošta i do milion evara...

Žreb je bio nemilosrdan:sad:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...