Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, tsva said:

gde je sta radi srpski Muvinjo?

Kako bi Jankosan podigao tonicnost, a ne ovo. Ali dobro, sjajno smo suzili teren, toliko smo ga suzili, da je njihova polovina bila visak

Link to comment
14 minutes ago, tsva said:

Miloje da se ne ljubimo

 

11 minutes ago, Milosh76 said:

Ne bi me cudilo da Milojevic ode posle ove utakmice

 

Je l' ovo neki džinks ili se ozbiljno razmatra odlazak trenera koji dve sezone uzastopno uvodi ekipu u LŠ? Dva poraza u tri utakmice (uključujući tzv. derbi i Bajern u gostima) baš ne deluje kao dovoljan materijal za svilen gajtan.

Link to comment

2 udarca, 0 u okvir gola.
Neki su spominjali Zg Dinamo.
I kad je primao porcije, Dinamo je igrao fudbal.
Prije 11-12 god ispali su u playoffu LS od Werdera, cinilo se rutinski, ali da su tada Balaban(mislim da je igrao tad) i ekipa bili precizni, mogli su ih zgaziti usred Bremena sta su sve promasili.
Jedne godine poraz kod Porta u grupi, mrtvi Beciraj je sa gol linije promasivao, Sammir sa 6,7 metara gadjao stative, jednostavno Dinamo gdje god dodje pokusava da igra i igra fudbal, Zvezdina filozofija je da se ne primi gol pa se sutira nogom u dupe kad kod favorita ne izgubi, a to dugorocno stvara problem jer se to ne mijenja preko noci i ekipa ne zna igrati napadacki fudbal i ima nula kreacije.
Ukratko, ovo ne valja nista vec duze vremena, samo rezultat (evropske kvalifikacije) to privremeno zamaskira.




Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk

Link to comment

Trener nije uspeo da napravi igru sa za nase uslove prilicno dobrim igracima.  Poslednje 3 utakmice (Indjija, Bajern i Partizan) tim je odigrao katastrofalno lose, bez ideje, bez ubojnosti u napadu, izuzetno los u posedu i predaji lopte, uz puno kikseva koji su fatalni.  I sve to na pocetku sezone.  Ocigledno je da trener nosi najvecu odgovornost.  Ocekujem da i on sam to dobro vidi i da je vec kovertirao ostavku.

Link to comment
6 minutes ago, Redoran said:

 

 

Je l' ovo neki džinks ili se ozbiljno razmatra odlazak trenera koji dve sezone uzastopno uvodi ekipu u LŠ? Dva poraza u tri utakmice (uključujući tzv. derbi i Bajern u gostima) baš ne deluje kao dovoljan materijal za svilen gajtan.

 

ti brate ko da si prvi put na forumu :D

Link to comment

Zasluzen poraz, sto je jos bizarnije reci kad se zna da nam je ponisten regularan gol. Milojevic je i zvanicno kurcina od trenera. One trick pony, njegove odbrambene zone i napucavanja napred pa sta nam Bog da mozda mogu da nas povuku protiv boljih ekipa koje znaju da igraju fudbal ali, kad god treba da odigramo s ekipama slicnog i slabijeg kvaliteta, izgledamo kao bezvezna grupa gradjana u kojoj niko ne zna sta ni on sam igra a kamoli onaj do njega. Nama sve vreme problem pravi trougao Pankov - Jovancic - Gobeljic koji nas je zakopao danas a on u prve dve izmene menja dva napadaca i uvodi dva balvana koji apsolutno nista drugacije ne donose u igri. Milosevic je, naravno, izjebao sva nasa tri stopera tako sto je izvukao napadaca  i postavio napad sa tri laka i brza igraca koji su kad se okrenu licem prema nasem golu superiorni u odnosu na nasu odbranu. Sta smo mi trazili na ovoj utakmici sa tri stopera i sa Sadikom na terenu a pogotovo bez njega, to je verovatno samo Milojevicu jasno.

 

Vazno je da je skakao i drao se pored klupe kao magarac i da ce posle utakmice krivicu da svali na neispunjen dogovor iz svlacionice. Mozda i provuce neku religijsku misao tipa "ko zna zasto je ovo dobro", "ljudi planiraju, Bog odlucuje" i tako neke slicne doskocice iz portfolia velikih trenera i magova ove igre. Takodje je vazno da je nosio navijacki duks na jebenom derbiju kao i svaki drugi saban sa tribine.

Edited by harper
Link to comment

Kao što sam i pretpostavljao, Miloje je odlikaš batađorizma. Igrao je na 0 a dobio k***c.

Iako nam je poništen regularan gol, ono što smo zaslužili pičkastom taktikom i igrom (Marina nema nigde) to smo i dobili.

Miloje serem ti se na diplomu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...