Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

39 minutes ago, Њујоркер said:

Bogotac

brat omar mu nije samo samo izbio L-5, stradala je i trtična kost od truckavice

:lolol:

Link to comment

bio sam u liniji, to nije bio ofsajd, nebitno

 

opet se pokazalo koliko vrede zvezdine titule u doba aleksandra vučića, oni nesrećnici imaju u prvenstvu 20 bodova više već treću godine zaredom, ili su egal ili su inferiorni i svaki put i kad je egal to je zato što smo mi loši a ne i jedni i drugi dobri, to može svako živ da potvrdi verujem da ni samoopušteno ne bi sporio to. ok, možda preterujem, uvek ima onih koji će da spore i da je nebo plavo.. 

 

ali stvarno, ne pišem ovo sad zbog neke patkometrije ovde, meni je prvi utisak utakmice koliko su oni jadni i bedni

Link to comment

Jedan od najjačih utisaka sa tekme, pored njihove mizerne igre i još jadnijeg kvaliteta igrača, je našta liči Dejan Stanković.

Zadrigli pohabani ridžovan, samo čekaš kada će da traži karte na pregled.

 

 

 

 

21 minutes ago, kokota said:

 

 

 

Tugica.

Link to comment

 

25 minutes ago, theanswer said:

to može svako živ da potvrdi verujem da ni samoopušteno ne bi sporio to.

 

Ja se ipak drzim cinjenica koje kazu da ste dobili 1 od 8 prvenstvenih derbija u sezonama na koje se bunite. U 2 od 3 nijedan od 6. A to koliko vrede Zvezdine titule u doba AV, pa recimo da cemo mi za 15 godina gledati na YT klipove protiv Krasnodara, Salcburga, Sparte, Liverpula, Kopenhagena, YB...a ne verujem da ces ti paliti da gledas polufinale kupa. 

 

Link to comment

Dok vi u tih 8 derbija imate neuporedivo više pobeda, odnosno čak 2. To da ćete da gledate klipove stare po 20-30 godina već znamo.

Edited by napadaj
Link to comment
27 minutes ago, napadaj said:

Dok vi u tih 8 derbija imate neuporedivo više pobeda, odnosno čak 2. To da ćete da gledate klipove stare po 20-30 godina već znamo.

 

Stare slike a pitanje isto da li si mi volela il nisi 

Link to comment



 
 
A to koliko vrede Zvezdine titule u doba AV, pa recimo da cemo mi za 15 godina gledati na YT klipove protiv Krasnodara, Salcburga, Sparte, Liverpula, Kopenhagena, YB...a ne verujem da ces ti paliti da gledas polufinale kupa. 
 


Sadikovo lomljenje kičme Degeneku biće gledaniji klip od svih navedenih utakmica zajedno :fantom:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...