Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Poslastica za fudbalske sladokusce.  U prvom cigani bolji, mi u drugom. Oni dva suta na gol mi jedan. Prava prijateljska. Hajlajt idiotizma stojkovic koji krade vreme od polovine prvog poluvremena. Sto neko rece ovo sto igramo posle priprema u toplijim krajevima, s timom koji je nepromenjen je teska kurcina. Treba Savo jos dosta kacamaka da pojede

Link to comment

Obzirom kako se igralo, bod kao kuća. Oni tamo nezainteresovani za igru, zainteresovani samo za krljanje naših igrača. Naši igrači kao grogirani. Sudija nezainteresovan za sudjenje, jer je nestvarno da onaj degenerik nije dobio bar žuti karton. Debili na tribinama nezainteresovani za utakmicu, već za neka svoja razračunavanja.

Totalni užas. Doduše, kakva država, takvo i prvenstvo takva i ova utakmica. Da se ispovraćaš.

Link to comment

Zamalo da zaspim. Ako ovako budu igrali u evropi i jedni i drugi, grupna faza će da bude samo lep san.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Nikad goru utakmicu u životu nisam gledao od početka do kraja. Nije se ni igralo više od 20min da me ubiješ. 

 

Ne znam šta se sa Natkom desilo na zimu. Suma nam je sa svim manama najkonkretniji igrač, kad je on izašao manuo sam se svake nade. Asano se vraća nazad, ok, al mogao bi nešto nekad konkretno pokušati i napred, ono tipa kad na ovakvoj mrtvoj utakmici ima 1 na 1 na 20m iskosa da ne vrati loptu nazad nego da pokuša jebeno nešto. Stevanović dobar. 

 

Cigani bulja. Gavrić igrao nešto u prvom poluvremenu, mada ko se nije naigrao protiv Miletića.. Drugo pol ne znam dal je čovek ni igrao. 

 

Tuga, čemer i jad sve u svemu. Svaka čast ljudima koji plate kartu za ovo sranje. 

Link to comment

Falili su samo golovi za potpuni fudbalski užitak. Interesantna i sadržajna utakmica, rovovska borba dva kvalitetna rivala i, što reče voditeljka sa terena, bilo je dosta šansi.

Evo i njihov trener kaže da je preponosan na igrače.

Link to comment

e drugari ne znam koj vam je đavo trebao da ovo gledate. ne samo da nisam gledao, nisam ni pratio rezultat, verovatno prvi put u ne znam koliko godina.

 

prvenstvo je rešeno odavno, recimo posle onih čudovišnih penala protiv Inđije, nema više Evrope koja je interesantna (kvalitetni protivnici, normalno suđenje, normalni stadioni) i gde ishod može da bude i ovakav i onakav. nema više motiva ni na jednoj strani. Zvezda prva, Partizan drugi, Voša treća, neizvesno je ko će biti četvrti. što realno nije ni bitno jer će taj da odsvira svoje u junu ili julu protiv nekih indijanaca iz poluamaterske lige. ostao je kup, kao neki element neizvesnosti. premalo je to motiva da bi se pratilo ovo đubre od lige. premalo motiva i za igrače a i za nas koji kao treba da pratimo. šta da pratim kad je ishod poznat.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...