Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Dosta su bolji od nas u zadnjih 15 - 20 minuta.

Mi ne igramo ništa. 

 

Teško ćemo mi i nerešeno da izvučemo. Što kaže pre mene od početka polusezone ne igramo ništa.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
5 minutes ago, April said:

Sve što probiju, probiju preko Ćelavog

Sent from fav toy
 

Ćelavi rupčaga. Bitno je da kači fotke na društvenim mrežama sa meča protiv MU.

 

By the way imamo li mi igrača na sredini terena uopšte? Deluje kao da igramo sa osmoricom na terenu.

 

Jezivo

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Tenkisti grozni, mi jezivo grozni.

 

Utakmica bi možda dosegla neki minimum gledljivosti kada bi i jedni i drugi obratili barem malo više pažnje na loptu nego na sudiju.

 

 

Link to comment

Lose poluvreme. Savo postavio igru kao da mi imamo 11 bodova prednosti. Sta uradimo iz presinga na nesigurne branice zvezde i kontra. Plus su nas na pocetku kvalitetno i nekaznjeno prebili i to je to.

Zvezda bolja i konkretnija. Morace to mnogo bolje u nastavku ako mislimo ovo da dobijemo

Link to comment

Uzas od fudbala, oni bolji i konkretniji, a najgore mi je sto su i cvrsci u duelu. Sredina nam ne postoji, prekacemo je i cekamo kontru... Jebes to, daj neka krenu u drugom po gol, pa sta bude, ovo je sranje. Desna strana horor... horor... 

Link to comment

Užas od igre. Žabarski nas seku da se ne rastrčimo. Natha ima samo u prekidima, Markovića ni toliko. Asano igra samo odbranu. Napad isključivo Suma i Sadik koji ne ume da doda kako treba. Pavlović je zverina, čudo da je prvi meč u našoj ligi igrao pre godinu dana.

Glavni utisak je koliko smo i mi i oni jalovi u prekidima.

Kod njih mi se samo Gavrić sviđa.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

ne zna se ko je gori, markec ili kinez, prvi ne postoji ni u odbrani a ni u napadu, drugi je izborio 1 faul i izgubio 5 lopti, jbt lik nume da da sebi for, tatko predaleko od protivničkog gola a u odbrani statira kao i markec, posudar standardno kaska za protivničkim igračima i gubi vazdušne duele

- sumu i žirafu prebili

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...