Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Buzda razbija, kakav pas u reklame.:D

 

Mislim da je pravo vreme da se u zimskom prelaznom roku vrati Stefan Babović u Partizan. Savršeno bi se uklopio u ovu igru.

Edited by Tresko
Link to comment

Ćelavi, Urošević, Šćekić, Buzdovan, Tošić odmah večeras otkaz ili u Teleoptik. 

 

Kakvo će kidanje da padne u Hagu. QQ.

Edited by Tresko
Link to comment

Pametno radi Savo. Jos 2 boda sa Astanom (u Hagu nemamo sta da trazimo) i ultimatum upravi - Stojke Tosic u penziju, Suma i jos 3-4 igraca viao i nekoliko ozbiljnih pojacanja ili neka nastave da vode ruzica i kusturicu na utakmice...

 

3 0 kako sam predvideo

Link to comment

bem ti posao i sve

 

 

ono što sam video nije bilo bog zna šta, ali nije ni za neku kritiku. sa lopate su nam pobegli u beogradu, ovo je bio samo reality check

 

nismo izašli ko sisice da jurimo bod, od koga je(protiv koga) dosta je

Link to comment
4 minutes ago, Goranz said:

Treći bod odbijamo s gnušanjem?

2 boda za koef (pobeda)

Inace respect za Savu, Solskjer morso da izvede 1.tim da odradi posao, dovoljno za veceras meni

Link to comment

Za ovoliko su I bili bolji večeras. Ali mi je sad još žalije zbog prethodnog kola.

Jbg Savo, utakmica sezone I maturski rad pokažeš u Hagu. Jebi ih kao pre 4 godine

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

razultat je realan, bio bi još realniji da MU nije prestao da igra 25 - 30 minuta pre kraja :)

 

šteta što u fudbalu nije moguća neka regionalna liga, da se skupi fudbalska sirotinja iz okoline i podigne malo kvalitet takmičenja i konkurentnost.

 

kako to vole da kažu naši stručnjaci videli smo gde smo....a onaj neizgovoreni ali logični nastavak rečenice jeste da nam se baš i ne dopada to gde smo, jer vrlo odudara od mitova i legendi o sopstvenoj veličini.

 

eto, imali su prilike večiti da se odmere u poslednjih mesec dva sa top ekipama....gola ni za lek, al zato 15, 16 u našim mrežama nije problem.

 

realno, i jedni i drugi smo donji dom druge evropske lige. selimo se u gornji dom uskoro, kad oforme treću ligu :D

Edited by Ted
Link to comment

Sve OK što se mene tiče. Jbg, nije Urošević kriv što igra u Partizanu niti je Miletić kriv što ne igra na svojoj poziciji. Hronični nedostatak završnice jeste naša krivica ali kada bismo imali završnicu i par ozbiljnih bekova ne bismo bili Partizan.

 

0-3 protiv boljeg, bržeg i jačeg je OK. Bilo bi lepo da je postignut neki počasni zgoditak ali ta prilika je propuštena u Beogradu. Na OT ga ne bismo dali da se igralo do Božića.

 

Samo da se ne ubedače i da izađu Alkmaru pošteno na crtu, pa na gol više. Najgore je prošlo.

Link to comment

ne treba kriviti ni jednog igrača. Urošević i Uroševići koji dolaze iz nedra domaće lige, realno nisu ni imali gde da nauče da igraju moderan fudbal. moderan fudbal ne igraju ni oni koji dolaze iz škola večitih rivala, a da ne pričamo o onima koji se školuju na drugim mestima. a kad se već dokopaju Partizana, na neki suvi talent, igraju ugalvnom protiv bunkera, na oranicama, protiv lokalnih mesara,neku usporenu verziju fudbala u poluregularnoj ligi, pri čemu u mlađim kategorijama ne nauče neke osnovne elemente igre. sve to je dovoljno da se bude prvi u selu, ali onda dođe trenutak da treba da istrčiš na megdan školovanim igračima koji dolaze iz liga gde je mnogo veća konkurencija i kvalitet i gde se ne preskaču lekcije u školi. rezultat može biti samo jedan.

Link to comment
11 hours ago, Goranz said:

Partizan - višestruki prvak Evrope 0:4

Zvezda - bezlični londonski netrofejaš 0:9

 

Pa nek uzmu titulu ako ih nije sramota.

 

Nije.:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...