Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

1 hour ago, Cash said:

Jel ides u Hag :D

 

naravno

 

 

1 hour ago, autsajder said:

Pratim i dižem po potrebi

IMG_20190917_215444.jpg

 

 

oprosti mi ovaj put mrzi me da kačim sliku negde, ali mutni paulaner, hoegarden (smrtno ranjen pre 10 minuta), tamno nikšićko i mali haineken (stradao sa prvim zviždukom)

Link to comment
Just now, Redoran said:

Mučenog Uroševića pretrčavaju kao da čunj, zapravo i lakše od toga. Prešli su na njega kada je Asano počeo da duplira ćelavog na drugoj strani.

Plus je odlično uposlio Martiala kod drugog gola.

Link to comment

Bemliga, kako li smo od čista dva igrača viška na desnoj strani došli do toga da su obojica izvan gol šanse...

 

Nema veze, neka ih Savo na poluvremenu ohrabri da još 45 minuta igraju fudbal i sve OK.

Link to comment
6 minutes ago, Tresko said:

Plus je odlično uposlio Martiala kod drugog gola.

 

I bio lose pozicioniran kod prvog. prije toga ga je van bisaka zaobisao i centrirao za volej rashforda. jebi ga, takav je kakav je. ne znam dali su zamjene nesto bolje.

Link to comment
1 minute ago, reginald said:

 

I bio lose pozicioniran kod prvog. prije toga ga je van bisaka zaobisao i centrirao za volej rashforda. jebi ga, takav je kakav je. ne znam dali su zamjene nesto bolje.

Ma koje crne zamene, ne postoje. Očigledno da nešto nije u redu sa Brežančićem, čim ga uopšte ne uvodi u igru. A desnog beka i nemamo, pa centarhalf igra desnog beka.

Link to comment

Urošević kod svakog njihovog napada ostaje poslednji u liniji iza Pavlovića i Ostojića i nema pojma šta se dešava oko njega.

Boli koliko je Šćekić spor i koliko se pogubio. Kao on je tu nešto da kvari igru, trči okolo bez ikakvog smisla. A i kada slučajno dobije loptu to je veća opasnost po naš gol.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...