Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

dobar voljni momenat ima mađioničar i na prijateljskoj

+1

 

Magija i na danasnjoj utakmici, kakav gol. Bice privilegija i zadovoljstvo (Zvonko Mihajlovski za gol Milka Djurovskog protiv Slobode iz Tuzle) gledati ga ove sezone u najdrazim bojama

 

Edit: Buzdovan i Ozev ne smeju da igraju ali ja se nadam da je toSavin likavi plan da dokaze i vepru i kubancu da nece ici ovako... i damoraju da dovedu jos 2 igraca, fudbalera...

Edited by mozzer
Link to comment

ma sava je pogubljen, preveslali su ga vvv prvo su mu obećali pojačanja do polaska na taru, pa onda do polaska u sloveniju, pa najkasnije do 10 jula, a evo sada na nedelju dana od početka sezone tim nije oformljen status rikija i pavlovića je otvoren sa izgledom da se takvo stanje prenese i u avgust...

 

 

a ovaj tim je pokazao na pripremama da će se mučiti sa realizacijom i da je odbrana loša kao i u prošloj sezoni, možda veprovi planiraju da ostave rikija do kraja kval. za evropu pa da ga onda prodaju i onda kažu savi kako sada nema vremena da se ispregovara dolazak napadača, te da se strpi do zime a da je do tada dovoljan i mw51 + žirafa :happy:

Link to comment
13 hours ago, Goranz said:

I kome da ih uvale? Možda kad ona amazonska plemena bez kontakta sa civilizacijom oforme ligu.

Pa ne moraju da ih uvale nikome. Bitno je da ih oteraju iz tima, i da im zabrane dolazak na treninge.

Link to comment
On 13.7.2019. at 20:15, Goranz said:

I kome da ih uvale? Možda kad ona amazonska plemena bez kontakta sa civilizacijom oforme ligu.

 

Nemoguće je da ne mogu da ih pošalju negde u Crnu Goru, kad se već talimo sa primorskim Srbima oko pola tima.

Link to comment

iskaču kosturi iz ormana koje je tamo sakrila prethodna uprava :happy:

- ok može se vaditi na takve stvari u prvoj, hajde da kažemo i drugoj godini upravljanja ali oni posle gotovo 5 godina i dalje koriste šnajdera i bureka kao opravdanije svoje, pa to je show, barem da su podneli krivične prijave nego čak ni to jer bi to moglo da bude nezgodno za zeku koji ih drži u foteljama...

Link to comment

Bagra smrdljiva. S druge strane, svako koga probaju da kontaktiraju da dodje u Partizan ih mršekne momentalno. Sve što su  pokušali da dovedu im je propalo:laugh:

Tako da ako je neko mislio da gore od prošlogodišnjeg tima ne može, ima da vidi svašta ove godine. A naredne će biti još gore.

Link to comment

Ludi Birma zabio za Čuku, iznudio penal, pokazao opasna muda na I've dve tekme. mali je na nivou jednog Radonje kojeg su ovi preko puta zavaljali za opasne pare. 

 

Ali nije dobar za ove cirkusante iz uprave. 

 

Govna. 

Link to comment

realno, Radonja je busan kurton sto je praksa i polazala, a oni sto ga platise toliko su ili budale ili je neko pranje kinte u pitanju

 

za Birmancevica ne znam, ali znam da dve tekme protiv nekih poluamatera ne mogu da budu reper.

Link to comment

Očekivao sam ove komentare o poluamaterima, al ne sećam se da smo skoro nekog raskantali 8:0 u dve tekme. 

 

A zaista mislim da je Birma odličan I da je trebalo da ostane. 

Link to comment

Pa nismo raskantali jel generalno ne igramo sa takvima, odnosno preskocimo uvodno kolo kad manje vise svi oni poispadaju.

Da smo igrali, verovatno bi im dali isto toliko ili vise golova a ne bi dizali pompu ako Ivanovic ili Djerlek ili Ozegovic ili sta ti ja znam zabiju par komada. Nije to dokaz nicega.

Kazem, moguce je da je narpavljena greska sa Birmom ali je to daleko od izvesnog a ove tekme nisu reper.

Edited by Ted
Link to comment

dobro videćemo ga već sledeće nedelje protiv moldea, tada će stvari postati jasnije

- nego šta kažete na dovođenje gigića iz mačve, provereno loš napadač - 7 golova na 25 mečeva ekipe koja je jedva izborila opstanak, navodno su juče svinjura i sava sve dogovorili sa kraljom, da on pređe u pfc čim se proda riki...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...