Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

"Suma grize... gleajte vi to..... voljni momenat 200" Legendarno 

 

Edit:

 

"Posebno ovaj Lutovac bi trebalo da se pokaze kao ozbiljno oruzje... mali brzanjac"

Edited by mozzer
Link to comment

Moraju pod hitno da oteraju buzdovana, on je beznadežan slučaj. Odmah, večeras da ga pošalju prvo nazad u Beograd da pokupi svoje stvari i da se nosi u pizdu materinu.

Link to comment
3 minutes ago, Tresko said:

Moraju pod hitno da oteraju buzdovana, on je beznadežan slučaj. Odmah, večeras da ga pošalju prvo nazad u Beograd da pokupi svoje stvari i da se nosi u pizdu materinu.

Negde sam procitao da drugi suboticki lipi Nikolic hoce da se vrati u FK Spartak, pa sto se ne bi dodatno pojacali pravo iz FKP

Link to comment
54 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

joga bonito

 

BB22B2FB-4A6A-4495-870D-323CEAC1F1E8.thumb.jpeg.bad70223159b3ee358df4e95702784c7.jpeg

 

 

 

Odlicna fotka.

Iako je ovo tek prva ozbiljnija pripremna tekma za Sadika, svidja mi se ova caplja™, ima potencijala. Grizao je danas, bas.

 

@mozzer imas pivo od mene ako se ovo ostvari!

Edited by Њујоркер
Link to comment

Dobro za Nikolica su provalili i precrtali ga... Ivanovicu pokusavaju da daju jos neku sansu ali mislim da svi u klubu vide... da ulazi sa klupe za neku Koreju na kraju sezone... mali Pavlovic je odlican, Ostoja standardno... Zdjelar je dosta bolji u ovim pripremnim... ako bi doveli jos ta neka 2 igraca (ma dovoljno japanac) zaista bi pocelo da lici na nesto ove sezone...

Link to comment

zapravo je Nikolić, sveukupno gledano, ostavio bolji utisak ako se porede učinci njega i Ivanovića. što ne utiče na činjenicu da ni jednog ni drugog nismo trebali da dovodimo.

Link to comment
14 hours ago, Ted said:

zapravo je Nikolić, sveukupno gledano, ostavio bolji utisak ako se porede učinci njega i Ivanovića. što ne utiče na činjenicu da ni jednog ni drugog nismo trebali da dovodimo.


 

Isti utisak. 

 

Prioritet do kraja prelaznog roka mora da bude da se oteraju #51 i Ivanović, gde god.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...