Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Neću sad da obilazim 15 topika pre odlaska u lindu, da bih tek po povratku slučajno na šestnaestom topiku našao da sam propustio odlične grabulje za baštu. 
A u lindu se najčešće ide zbog prehrane, tako da neka ga objedinjeni topik ovde, ne smeta.

  • +1 1
Link to comment

pa zgodno bi bilo kada bi imali topice npr linda- klopa i linda- drangulije i mamipare. realno trosi se tamo love na drangulije koliko i na klopu. nije samo alat u pitanju, ima i oblacenje i slavine i za bastu... ima sveeee.

  • +1 1
Link to comment
Nema više curry kečapa 
imam u frizideru jedan nece niko da ga jede, a bash sam se nadala [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
pa zgodno bi bilo kada bi imali topice npr linda- klopa i linda- drangulije i mamipare. realno trosi se tamo love na drangulije koliko i na klopu. nije samo alat u pitanju, ima i oblacenje i slavine i za bastu... ima sveeee.
ne dam bre. punto e basta! [emoji38]ol:

3 lindina topika da chitan, sa 3 izbora, 6 ukrajina i ko zna koliko finih podeshavanja. shta vas je spopala kvantifikacija i klasifikacija :blink:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, gospa buba said:

ne dam bre. punto e basta! emoji38.pngol:

3 lindina topika da chitan, sa 3 izbora, 6 ukrajina i ko zna koliko finih podeshavanja. shta vas je spopala kvantifikacija i klasifikacija :blink:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

i dve strane o koroni

Link to comment

In other news.

Ima u smrznutom delu neki pomfri od povrća (in light batter ako sam pročitao dobro), samo ima previše šećera da ga probam sada. Je l neko uzimao, valja li?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...