Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Ja svako jutro idem po pecivo, uz put mi je...

 

Od sad preskacem četvrtak, uzecu sredim dva hleba, jebes sve ovo... Svaki četvrtak je pakao... Ja ne znam, da li se stvarno sve to za sta se penzosi grabe, razgrabi ujtru?

Link to comment

Sad nedavno u Lindi uzeo kevi naocare i uslikam i posaljem joj da vidi, kaze ima iste takve... Odem da ih vratim gde sam ih nasao, neke dve bakute se raspravljaju oko poslednjih preostalih. :D

Ja stavio tamo na onaj ofinger i ove dve elegantno cutke sve fino odjednom, valjda cekale da odem da svaka uzme sebi po jedne, nisam se okretao nazad. :laugh:

Edited by Plajvi
Link to comment

Instalirala aplikaciju. Malo me nervira, moraš na svaki izlazak da se loguješ. Štiklirala 4, koliko mi je dostupno, ostalo je u najavi.

Takođe, instalirala i maxi aplikaciju. Ima od 30 artikala da odabereš 6, poprilične akcije, a ima i nekih stvari dodatnih da odabereš, solidno jeftinije.

Aj da vidim kako će da ide korišćenje.

Link to comment
56 minutes ago, Svemir Zeka said:

Instalirala aplikaciju. Malo me nervira, moraš na svaki izlazak da se loguješ. Štiklirala 4, koliko mi je dostupno, ostalo je u najavi.

Takođe, instalirala i maxi aplikaciju. Ima od 30 artikala da odabereš 6, poprilične akcije, a ima i nekih stvari dodatnih da odabereš, solidno jeftinije.

Aj da vidim kako će da ide korišćenje.

Kako mislis?

 

Lindina aplikacija mi je ok, u Maxijevoj nisam našao ništa korisno, jedino da stvaram nove zalihe tableta za sudomašinu. 
Pricao sam na odgovarajućoj temi kako su kevi tražili Instagram.:lolol:

Edited by mraki
Link to comment
55 minutes ago, Svemir Zeka said:

Instalirala aplikaciju. Malo me nervira, moraš na svaki izlazak da se loguješ. Štiklirala 4, koliko mi je dostupno, ostalo je u najavi.

Takođe, instalirala i maxi aplikaciju. Ima od 30 artikala da odabereš 6, poprilične akcije, a ima i nekih stvari dodatnih da odabereš, solidno jeftinije.

Aj da vidim kako će da ide korišćenje.

jednom se loguješ i to je to, pamti log

Link to comment

@rennea gle, evo stvarno :D

 

@mrakipa imaju i neke personalizovane promocije, tu sam štiklirala još 6 stvari, osim onih "Izaberi svoje akcije"

a imaju i neki kuponi, e ako krenem i to još da skupljam :isuse:, tipa kupiš 5 jakobs kafa, 6.besplatno

 

Link to comment
Kupio sam ovu grcku pitu da probamo. Kad je pecem jel da ukljucim onaj ventilator za corkulaciju vazduha?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk





Da
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...