Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

On 6.3.2022. at 14:38, ljuttko said:

Kupila sam u lindi zelene plastičnogumene papuče za baštu ( pošto sam se pre par dana okliznula na mokro lišće i blato  i zamal polomila čisteći djubar oko zgrade :) ove imaju šaru ko traktorska guma. A na uputstvi za upotrebu i deklaraciji krupnim slovima piše da su veganske  :D. Jok, šili ste ih za glib  od štavljenih jagnjećih i nutrijinih kožica , ošli smo svi u  očin pravo da vam kažem

kupio za gospođu. napisah već. i zaradih 1 cjelov.

On 6.3.2022. at 16:18, beta kentauri said:

metlu, zelenu, sa teleskopskom drškom.

nije dovoljno stabilna za kvidič pa ću je za dvorište.

e, to sam video. uz one metalne grabulje. njih imam, savršene za lišće.ovu metlu sam mislio da pazarim, da bude tamena za brezovu no, nisam, gospođa mi uvek prigovori što ispazarim duplo više stavki u odnosu na spisak.

1 hour ago, adam said:

pravi penzoski. vis kolki brojevi. jos ako svetli u mraku - ihaaaaj! super za obradovati djedove. :D

 

ko za mene no, nikad nisam nosio sat.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, djordje geprat said:

ko za mene no, nikad nisam nosio sat.

i za mene al ni ja ne nosim sat. zbog ekcema. kakva god da je narukvica, krene posle dan-dva. ne vredi.

 

a zeleo bih. em ima mnogo lepih, em je mnogo jednostavnije nego se akati s telefonom.

Link to comment
15 minutes ago, radisa said:

Jebala ih aplikacija u guzicu... Pokvariili su najbolju stvar u Lindi, brzinu na kasi...

 

Sad mi mama pise, na NBG opet redovi, ljudi odlepise... 

Posto ne pratim psihove price, po redovima u lidlu moze da se oceni intenzitet ludila koje prosipa.

Link to comment
1 minute ago, fren said:

Sad mi mama pise, na NBG opet redovi, ljudi odlepise... 

Posto ne pratim psihove price, po redovima u lidlu moze da se oceni intenzitet ludila koje prosipa.

Četvrtkom su uvek redovi i ponedeljkom, nije to nikakav reper... I mrzim četvrtke i ponedeljke... Najbolje je sredom, može se na mitu uzeti sve što treba i nema nikog...

 

Uvođenje glupe aplikacije jeste reper da su glupi...  Jbt, jutros je otkucala sve proizvode za par desetina sekundi, ali smo onda gledali babu kako izvlači telefon, pa pali, pa telefon baguje, pa ne ume, pa ono govno neće da očita... I to tako 2 puta...

 

 

  • +1 1
Link to comment

:wacko: 

Moji su pravi lidl vojnici, tako da su za njih ponedeljak i cetvrtak sveti dani u nedelji:laugh:

Sad je mimo toga pakao, veci od uobicajenog za te dane. 

  • Haha 1
Link to comment

Nekad nosim na levoj, nekad na desnoj, oboruk™ sam, pa u odnosu na dnevne aktivnosti odaberem zglob koji ce me manje zuljati. :D 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
31 minutes ago, gospa buba said:

zashto? :dry:

ja nosim na desnoj. kad nosim.
 

 

Zbog radi funkcionalnosti i onog šrafa za nameštanje skazaljki.

Za digitalne već nisam siguran :unsure:

Link to comment

ja sam desnoruka i nosim na desnoj.

kao nakit, u 16 narukvica.
zabole me kolko sati. imam na elefonu.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...