Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Mislim da smo spominjali da se sprema neki news portal ne ovaj koji "opslužuje" kablovski kanal...
No ekipa koja se kao regrutuje je zabrinjavajuća[emoji769]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Bilo nedavno priče da je neka Kurir/Telegraf ekipa prešla na N1, ima li istine u tome? To bi onda moglo biti vezano za Nova informativu, verovatno će imati malo drugačiji pristup...

Link to comment

Ako mislis na K1, to je Joksimovicev. Uveliko se snimaju emisije i nastupi i treba valjda na prolece da pocne. Kolko znam K1 sa Kurirom nema veze.

 

Mislim da ce Nova da bude cisto opozicionarska informativa, na foru Pinka, samo ovde opozicija.

Link to comment

Mislim da Joksimović ima paket od tri kanala koji će da budu zabavni, a praviće se još jedan paket od tri kanala koji će biti doku/info, sve to će na mts platformu...
Odavno oni cimaju ljude ali nešto tu štuca...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Ako mislis na K1, to je Joksimovicev. Uveliko se snimaju emisije i nastupi i treba valjda na prolece da pocne. Kolko znam K1 sa Kurirom nema veze.
 
Mislim da ce Nova da bude cisto opozicionarska informativa, na foru Pinka, samo ovde opozicija.
Realno, nisam siguran da iko ima dovoljno "resursa" da se kvantitetom takmiči sa Pinkom...
Niti mislim da bi se našao neko ko je spreman da grune toliki novac.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Realno, nisam siguran da iko ima dovoljno "resursa" da se kvantitetom takmiči sa Pinkom...
Niti mislim da bi se našao neko ko je spreman da grune toliki novac.



... Shiit has hit the fan...
 

Pa kako i da ima kad on ima privilegiju da ne placa porez (i svasta nesto drugo)

Link to comment
58 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da Joksimović ima paket od tri kanala koji će da budu zabavni, a praviće se još jedan paket od tri kanala koji će biti doku/info, sve to će na mts platformu...
Odavno oni cimaju ljude ali nešto tu štuca...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Mitrovic koci jer mu se ne svidja da sad telekom daje pare Joksimovicima i svakakvim Kuririma

 

Zar doku/info nisu: Euronews Srb, Kurir TV i onaj vojni ruski?

Edited by DrIlic
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

Jel ima neko da koristi orion iptv i jel ima novu s?

Kod oca vec mesecima kanal postoji u listi, ali se samo vrti njihova reklama, odnosno logo 

 

To je Nova.RS, televizija koja je neuspešno pokušavala da dobije nacionalnu frekvenciju pre 7 godina i propala, pa prodata Karićima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...