Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Milioner ih zatekao totalno nespremne D&D Zeka ( debeo i dosadan) ,bugarske strine,veza kao iz  prošlog veka,čudan izbor takmičara ,

prijatelji kada se jave ne znaju da mogu da koriste internet, barem su pitanja tako formulisana da je lako izguglati za sekund.

Pitanja nemaštovita i suvoparna.I neujednačena,takmičari često imaju teža pitanja  za 10 hiljada nego za 300 

Bilo je pitanje za Nostradamusa ,o čemu je pisao u jednoj svojoj knjizi. To je iskopirano sa Milijunaša ,čak su i ponuđeni odgovori bili slični 

Ali je tamo to bilo možda 13. pitanje za ogromne pare a ovde uvalili jednoj devojci za par desetina hiljada 

Koje su boje oči Dejvida Bouvija ,pitanje za 40 ili 80 hiljade ,baš bezobrazluk

Sve amaterski odrađeno

 

 

  • +1 2
Link to comment

uleteo sam jednom, gledao momka koji je pao na pitanju o poslednjem delu dostojevskog. i ranije mi je taj kviz i koncept bio bez veze i dosadan. sada, gubljenje vremena i zbog voditelja neprijatan za oko. ne znam šta vi mislite, meni se dopada "totalni obrt". novci prelaze iz ruke u ruku, očas. dinamično.

  • +1 1
Link to comment

Totalni obrt mi nije bio nešto privlačan. Međutim u poslednje vreme često pustim da ide na tv kad stignem kući s posla. Nekako su mi u tom kvizu takmičari najopušteniji, a posebno gledam zbog one igre gde pogađaju pojmove na zadato slovo.

Milionera gledam, ali samo na odloženo. Bukvalno me samo interesuje da vidim pitanja, ništa drugo. Potera je mnogo dinamičniji format, a milioner bi mogao da isparira jedino kad bi imao neku kul atmosferu (znači publika plus voditelj, otprilike kao milijunaš).

Link to comment
5 minutes ago, fusion_ said:

Nova i Una baš prikupljaju kadar. Mrtva trka za nacionalnu frekvenciju čini mi se.
 

 

I na kraju bas Buruzovici budu tas na vagi u korist Nove. A PPP da im oprosti ruznu proslost..

Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Potera je najbolja.


Sta bi s Najslabijom Karikom? Meni to bio najjaci kviz, pogotovo oni manipulatori sto se prave glupavi i mutavi da se usunjaju u finale kao repstacija Italije u fudbalu i onda razbiju pametnjakovica u parampacad :laugh:

Edited by Plajvi
Link to comment

Meni je zanimljiv onaj na RTL HR "Dođi pogodi osvoji" u kom pogađaju cenu proizvoda, pa ako pogode dobiju ga i idu dalje. Strana licenca. Nije kviz znanja, više je neki game show ili kako se to već zove.

Link to comment
19 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

I na kraju bas Buruzovici budu tas na vagi u korist Nove. A PPP da im oprosti ruznu proslost..

Glasaće ona ex Veljina da može da gleda TV čorbu. :puke:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...