Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

14 minutes ago, goofs said:

Nema brzih prstiju sad, ko prodje kroz sve korake konkursa ide direkt u igru.

 

Mene zanima sta ce biti sa publikom, hoce napuniti studio Bugarima? Jel ja treba da verujem Bugarima da ce da mi daju tacan odgovor na pomoc publike? :D

 

 

Imaju Bugari svoja takmicenja i konkurse..morace kroz to da se ide

 

 

Spoiler

 

 

 

 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

dosadan kviz sa najdosadnijim voditeljem u univerzumu.  

cenim da je lik ko sendler u uncut gems.  

 

stalno dužan i secikese mu sede u publici u studiju,  dok on gleda u telefon da vidi dal  je došao kriket u indiji i pritom baljezga neke besmislice da kao zaliči na voditelja. 

  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, goofs said:

Nema brzih prstiju sad, ko prodje kroz sve korake konkursa ide direkt u igru.

 

Mene zanima sta ce biti sa publikom, hoce napuniti studio Bugarima? Jel ja treba da verujem Bugarima da ce da mi daju tacan odgovor na pomoc publike? :D

 

Pa verovatno će ostali takmičari na čekanju da budu pomoć publike? Inače publika neće biti od pomoći oko lokalnih pitanja. Eventualno ratovi i Lepa Brena.

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, nisam ja said:

dosadan kviz sa najdosadnijim voditeljem u univerzumu.  

cenim da je lik ko sendler u uncut gems.  

 

stalno dužan i secikese mu sede u publici u studiju,  dok on gleda u telefon da vidi dal  je došao kriket u indiji i pritom baljezga neke besmislice da kao zaliči na voditelja. 

 

sjajno poređenje dosadnog kviza sa dosadnim filmom :fantom:

Link to comment

Zeka je pozitivan i vrlo talentovan lik ali ima usud bivšeg radijskog voditelja. Spominjo sam već za neke druge sa sličnom biografijom isti problem sa tzv. strahom od tišine. Potreba da se non stop nešto govori makar trivijalno dok bi ovde mnogo više legao neki šmek starog kozera, manje priče a više značajne mimike obrvama. 

Link to comment

Pomoć publike se zove Nož u leđa. Znaš da će namerno da ti daju pogrešan odgovor. Ali i oni znaju da ti znaš pa ti ponekad namerno daju tačan…

  • Haha 4
Link to comment

Ovo znači da je ovaj hoštapler vratio dugove ili su dužnici pristali da ga "sačekaju".
Ne verujem da ovo može da valja.



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Ili da kviz ne radi njegova firma?

 

4 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Pomoć publike se zove Nož u leđa. Znaš da će namerno da ti daju pogrešan odgovor. Ali i oni znaju da ti znaš pa ti ponekad namerno daju tačan…

 

Bilo bi zanimljivo, ali ukinuta je pomoć publike.

Link to comment
Ko ima dugove, Zeka? Prema kome? :unsure:

Prema mnogima koji su radili sa "njegovom" firmom u vreme onih rijalitija kuća snova itd...
Neki su se neplatili posle mnogo peripetija....



....shiit has hit the fan.
  • Hvala 1
Link to comment

 

14 hours ago, Hamlet Strašni said:

Pomoć publike se zove Nož u leđa. Znaš da će namerno da ti daju pogrešan odgovor. Ali i oni znaju da ti znaš pa ti ponekad namerno daju tačan…


Kakve sanse ima Srbinin u brzim prstima protiv Bugarina, ajte molim vas, ukrade ti mobilni i novcanik dok mases u kameru one dve sekunde 

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:


Prema mnogima koji su radili sa "njegovom" firmom u vreme onih rijalitija kuća snova itd...
Neki su se neplatili posle mnogo peripetija....


....shiit has hit the fan.

Uh, verovatno sam čuo ali zaboravio…

Bojim se da ovaj njegov povratak na ekran ne znači ništa u tom smislu.

To nenaplaćeno em je zastarelo, em ovo nema veze sa tom firmom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...