Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

tigers u plej ofu posle 10 godina, pokidali su poslednja 2 meseca

jos 2 dana regularne sezone plus mets atlanta 2x u ponedeljak

Link to comment

Bilo bi glupo da ne udju, kada vec imaju Cy Young kandidata (verujem da ce on i osvojiti u AL, posto mi to ipak nije trofej za closera; osim ako starteri imaju bas prosecne sezone). Ocekivao sam vise od mojih Piratesa, sa onako dobrom rotacijom. Ipak nam je napad previse slab za bolji rezultat.

Link to comment

Ja navijam da Arizona udje, mada ce ovi vec nekako podeliti plen. Atlanta me je cele sezone nervirala malim brojem poena (slicno kao kada su uzeli titulu; volim ja da vidim neki picerski duel, ali ne bas cesto).

Edited by Miljenko
Link to comment

Raspali se bullpeni, suse se ko grane (ili kako bih vec uradio prepev). 

Sad ce Sale da zatvori drugi mec i to je to. Glupo mi je to sa sezonskom serijom kao kriterijumom, tja.

Edited by Miljenko
Link to comment

Op, op ovome se nisam nadao. Prvo sinoc sam mislio da ce Tigersi uspeti da prospu u devetom (jos kad je izasla statistika da su ekipe 1-538 kada vode 3+ u devetom), reko gledaj kada ove usercine opet uspeju. I onda ih jos veceras Tigersi navataju pred kraju i cao zdravo. Pocelo je bome zanimljivo...

Link to comment

Red je bio da i Astrosi puknu. Cesto ih je sluzila sreca/tajming ranije.

Baltimore i Kansas, tu mi je tesko da navijam protiv nekoga. U ovim kasnijim za Metse i Padrese.

Link to comment

Napad vam je zakazao prilicno danas. Po meni imate najopasniju postavu u ligi, no to se bas nije pokazalo. Oni su cekali i docekali bullpen, kada sam vec i ja mislio da im nema pomoci.

Link to comment

Malcice nekarakteristican preokret Yankeesa, 4 walks i singl i 2 runs on walks. Videcemo da li Royalsi imaju snage za povratak. Cole bas i nije ubedljiv, puno piceva oko sredine.

Link to comment
21 hours ago, Miljenko said:

Napad vam je zakazao prilicno danas. Po meni imate najopasniju postavu u ligi, no to se bas nije pokazalo. Oni su cekali i docekali bullpen, kada sam vec i ja mislio da im nema pomoci.

 

Ja nekako nemam poverenja u nas napad. Tako su se samo ugasili protiv Astrosa u WS pre 2 godine i Diamondbacksa po 2 utakmice zaredom. A i u slumpu su vecina. Harper nije imao dobar drugi deo sezone, JT je bio povredjen i tako igrao pa je otisao na operaciju, Bohm je vodio ligu u avg oko all-stara veceras je benchovan, Turner bio takodje povredjen i nije uhvatio ritam nikako, od Castellanosa ne ocekujem nikad puno u PO. Jedino Schwarb uvek ispostuje. Na papiru to izgleda dobro i podatak da je ceo linup iznad avg lige, to ne moze gotovo niko u ligi da kaze, ali eto ti opet...

Link to comment
15 minutes ago, Miljenko said:

Prozvao si ih.:laugh:

 

Iskusno :D

 

Bryce legenda koliko nas je puta izvadio njemu nikad ne mozes nikad prigovoriti. Ovo za Casti-ja nikako nisam ocekivao zato. 

 

Kojim sad magijama da se bavim, naravno odma smo popusili HR posle i sad propustena dobra sansa u bottom. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...