Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Philliesi su jos gori sinoc, ostave gomilu runs na bazama, onda Hoskins napravi error na najlaksem playu sezone i udju nereseno u 9ti, i onda Robertson dozvoli single pa 3 walka i tako zavrsi tekmu. :isuse:

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

sišek uđe, baci 15 pitcheva od toga 3 strikea i walkuje pune baze. sunce ti jebem, kakav imbecil. 

rogove cu da dobijem od pitchinga, pogotvo relievera

 

znam da je small sample, ali mi smo 1-4 uprkos najboljem batting avg u ligi. 

 

 

Link to comment

lik je već šetao dvojicu, ima lika sa 2 strikea, mislim da je bilo 1-2, dođe do 3-2, baci neki slider down and away promaši za metar. pa baci fb pa nek udari jebem ti mater. 

Link to comment

jenkiji se kvalitetno raspadaju na startu sezone. upravo su 0-3 @ o's u bott 1st

stenton je na dl, anduhar izgleda zavrsio sezonu pa lokalni mediji prozivaju medicinski tim

druga strana ny je bolje pocela sezonu - de grom dominira

 

rhp phile robertson je briljirao sinoc + ga imam u fantaziju

Link to comment

Padresi mogu dovesti koga hoce u lineup, cini se da ce uvek biti ofanzivna propast. Treba biti majstor, pa ne poentirati sa covekom na trecoj bazi, bez auta.

Link to comment

Nakon 6 neiskoriscenih trkaca, ipak su nesto udarili kada je najbitnije. Bonus su iskorisceni problemi sa kontrolom Reyesa, za 5-2 vodjstvo (stoji da je danasnja strajk zona izuzetno uska).

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Padresi mogu dovesti koga hoce u lineup, cini se da ce uvek biti ofanzivna propast. Treba biti majstor, pa ne poentirati sa covekom na trecoj bazi, bez auta.

 

Imali Philliesi istu scenu pre neko vece, i jedva Segura na 2 outa uspe da izvuce, ja isto vikao... 

 

Dodgersi i Bellinger bas sibaju, sad cu da vidim malo moje i Twinse.

Link to comment

Meni je pravo uzivanje ovo prebacivanje sa meca na mec. Odgledah Marinerse i White Soxe 3+ ininga, a sada Cardinalse i Padrese od pocetka.:happy:

Link to comment

dobismo i mi jednu konacno!

 

posle 6 poraza u nizu.

 

ali tim je definitivno u problemu, i to ogromnom. u 8 tekmi smo dozvolili, redom, 4, 8, 11, 8, 6, 9, 13, 8

 

najgori WHIP i ERA u ligi, naravno. 4x postigli dvocifren broj runova, i skor je 2-6. ne znam sta ce Maddon da uradi, ali ovo se mora zaustaviti nekako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...