Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

vratio se Zobrist

vratio se i Contreras sa IL

naravno, oma Javy ne igra jer ima neke probleme sa prstom i naravno oma je Bryant povredjen. nadam se da nece na IL i da cemo konacno imati napad kako valja...

 

s druge strane, Darvish izgleda nece na IL al je za Kimbrel zavrsio na istom... ko ce da zatvara,  pojma nemam. realno, ne znam ni ko je vise u Raspalitis Bullpenitis

 

uz svu muku jebeni Cardsi nisu izgubili od all star breaka. 

Link to comment

Brewersi su imali dobar start i kasniji pad. Plus se sada Yelich povredio. Cubsi su mi enigma. Po sastavu (lineup i rotacija), reklo bi se da nema trika da ne uzmu diviziju sa desetak pobeda viska.

Link to comment
10 hours ago, teacher said:

jel moguće da su cardsi prvi u nl central jbt

sere ih ko nenormalne od all star breaka... pitching ih izvlaci plus su dobili svaku tekmu gde ih ne napunis u prva tri inninga.

 

10 hours ago, Miljenko said:

Brewersi su imali dobar start i kasniji pad. Plus se sada Yelich povredio. Cubsi su mi enigma. Po sastavu (lineup i rotacija), reklo bi se da nema trika da ne uzmu diviziju sa desetak pobeda viska.

Brewersi su nesto tipa 15-2 od kada se Yelich povredio. od pocetka septembra su izgubili 2 ili 3 tekme. bukvalno. ljudi su bili nekih 7 tekmi iza Cubsa na pocetku septembra, sada su tekmu ispred... a lineup i rotacija jesu OK, ali je bullpen valjda najgori u ligi, plus cele godine opet neke povrede

 

Link to comment
5 hours ago, Miljenko said:

I dobise Cardinalsi.:isuse: Bio im je dovoljan jedan ofanzivno solidan ining.

kako to mislis solidan? imali su 3 walka da nisu zamahnuli, a walkovi koje su Ozuna i Carpenter dobili su sramota...  i onda single na perfectly placed ground ball i to je to

 

9 hitova smo imali, al sve dzabe. Wacha im se izvlaci sa bases loaded 1 out, 1st and 3rd 1 out, i tako...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...