Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Tsai said:

gledao sam malo highlighte nadala tokom celog turnira. stvarno igra brutalno. iskreno, plasim se finala i jos jednog meca za infarkt u kome zid sve vraca a svi mi cupamo kosu

 

Igranje provit Nadala u takvim izdanjima je po meni najvećim izazov u tenisu ikada. Iskreno, skeptik sam, ako je Nadal na 100% forme, biće jebeno đavolje teško dobiti ga. Složiću se sa onima koji govore da Njolo nije na piku svoje snage kao što je bio nekad, ako uspe opet da ga savlada biću jako jako srećan... Blago rečeno. Naravno, ako uopšte do tog meča dođe. Neće ni Nadal protiv Nola igrati sa psihološe strane kao sa ostalima. I pitanje je da li može da da izdrži u tom njegovom ritmu 4, 5 jakih setova, ali pitanje je da li može i Nole. Sve u svemu, bio bi to još 1 epski meč koji neću gledati :D Uživo barem...

Link to comment

ja ne znam dal vise imam snage i volje da gledam takve meceve. istina je da su mozda najvece rivalstvo u istoriji tenisa ali tu bukvalno nema odmora ni tokom reklama. tenzija u svakom poenu probija plafon 

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

ja ne znam dal vise imam snage i volje da gledam takve meceve. istina je da su mozda najvece rivalstvo u istoriji tenisa ali tu bukvalno nema odmora ni tokom reklama. tenzija u svakom poenu probija plafon 

 

Druže moj, ja bukvalno ne pamtim kada sam direktno odgledao iole bitan meč, o polu i finalima sa velikim igračima da ne pričam... Godinama se držim toga, jednostavno ne mogu, odlepljujem, i puls mi je na 100 non stop, bukvalno. 

Link to comment

ma mogu sve bukvalno, ali sa nadalom, kad su obojica u formi, mi je ubedljivo najteze.

 

jer se obojica resetuju posle svakog poena, nema odmora, nema momenta da je neko preuzeo inicijativu i ne pusta. bukvalno svaki poen je borba na zivot i smrt

Link to comment

Opustite se, ne mora to zalepljeno za ekran kao da ti je 9-godisnji sin. Zivite svoje zivote i pustite ga da izgubi ako to zeli/mora... Sportski, jer znamo da je Nadal pre svega veliki sportista a onda dobar covek. Nole ce i poraz prihvatiti sa pozitivne strane, zasto mi zelimo/moramo drugacije?

 

Hvaljen Novak i Marija! [emoji16]

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Ja sam ono epsko finale zbog posla pratio tako sto sam na pola sata sat saznavao promenu rezultata. Od tada se nadam da ce se tako finale ponoviti. I cini mi se nikad nije bilo blize tome :)

Link to comment

Nadam se da ce sutra izgubiti da ne moram da gledam Raonica kako se nada(lu). U stvari Kei bi ispao od Raonica, tako da navijam za Puja. Puj bi ispao od Keija a Nadal od japanca ne gubi. Kao (n)i od Raonje...

 

Nadal-Puj je najbezbednije resenje, a mozda i mladji pobedi. Znaci ipak se ne nadam da ce Nole izgubiti jer Puj nikako ne moze do finala osim preko Djovaka.

 

Edit: opet sam pomesao zdrebeta

 

In next episode: How i won loosing™

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...