Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

46 minutes ago, Majo said:

Svitolina. Bar je bila :sleep: zna Cash sigurno.

Od Gaela znam samo to da je bio petljao sa 1 Vikom. A mladi Zverev izgleda ide njegovim stopama, smuvao je Belindu, koja je sledeča,  mozda Genie Bouchard :D

Link to comment

Sinmoj Gael kako se sećam muvao se sa temeljnom Cibulkovom.

 

A šta se dešava sa Vikom ,video sam da je cmizdrila za teškom sudbom ,jesu li to poznati bračni problemi ili neki noviteti 

 

Pošto je ispala mala Vlajna neka osvoji Petra,nemo samo majka nacije 

Link to comment
17 minutes ago, Mil@n said:

Cibulkova ima dečka dugo valjda. 

Osaku pravim na instagramu, totalna carica. Navijam za nju. Pored toga što navijam protiv Serene. 

 


 

Osaku trenira Bajin znaci Osaka uzme AO=Srbin pobedio 

Link to comment

Retko znam ko je s kim, tako da sam bas zinula kada sam jedne noci videla Monfu u Svitinom boksu kako skace i bodri je smile.png

Nisam ni znala da je on tako popularan vidim pisete, ali znam da je Cibulkova udata, mozda 2 god recimo

 

 

Link to comment
3 hours ago, Fakundo Sava said:

Sinmoj Gael kako se sećam muvao se sa temeljnom Cibulkovom.

 

A šta se dešava sa Vikom ,video sam da je cmizdrila za teškom sudbom ,jesu li to poznati bračni problemi ili neki noviteti 

 

Vika je razvedena ima dete s nekim amerom. Dete je kod njega zato stalno plače :mellow: znači poznati bracni problemi

Edited by Cash
Link to comment

Pogledao sam pola meca (najvise set koji je Novak izgubio, a najmanje treci koji ga je odvalio) i ne mogu se sloziti sa misljenjem da je Novak bio los i sve ono sto ste pricali. 

 

Nije bio na svom maksimumu naravno, ali ovo je bilo vise nego dovoljno za ovo kolo i ovog protivnika. Uz malo srece i bolje koriscenje BP lako je moglo trajati bar sat krace. 

 

Sa Nishijem ce biti mnogo lakse, a sa Raonicem ocekujem najteži mec na turniru. Dok ce finale biti malo lakse, bez obzira bude li Rafa, Cipi ili Bautista Agut kojeg nikako ne bih otpisao. 

Link to comment

Kakav tenis igra Grk, pa on je jos vise digao igru u odnosu na proslu, kada je procvetao.
Nek posalje neko Zverevu snimak, da pogleda sa kakvim se stavom igra GS, a Rafa nek se pripremi, nece bas tako lako dobiti i treci mec (dva prethidna prosle na dva Mastersa u finalima, u Barseloni i Montrealu).

Link to comment

Cicipas dobio Bautistu Aguta.

 

Dečko pokazuje  strahovit napredak i ogroman talenat, a na stranu što ima psihičkuu stabilnost, te nije poleteo do nebesa posle prošle pobede. Iskreno, baš mi je drago.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...