Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Boze ceo Real i sire izdeklamovao, ko da je to bitno :s

Ne znam, danas me bas nesto iritira -.-

 

A kad starcu stane servis..cvrc

I opet brlja Tim bozesacuvajkojitije..svasta

 

 

Link to comment

Usao je strasno nervozno, duva i dise duboko kad god ga prikazu, bas mu treba nesto za smirenje, ali to je jedno, drugo sto u zicer sansama ima jako losu selekciju udaraca, ko paralisan, plus ceka drugi servis 4-5m daleko... bas neobicno

Link to comment

Šta sad uradi Jumanji, počela sam da obraćam pažnju na Viška i eto..... sad mi para uši " samo 5 tenisera ima  xy broj pobeda protiv Rođe, a ostali čabar" :laugh:

Link to comment
Šta sad uradi Jumanji, počela sam da obraćam pažnju na Viška i eto..... sad mi para uši " samo 5 tenisera ima  xy broj pobeda protiv Rođe, a ostali čabar" [emoji23]
Haha..a i nesto u poslednje vreme previse prica, nije to ranije radio, prenosi ono bla, bla sa fudbala, statistike neke vadi nebulozne...ehh, ali i dalje mislim da je najbolji za tenis, da ne bude zabune
Link to comment

TB će biti uzbudljiv, a onda neće biti sledećeg gema.

 

 

Edit: Tim je Fonjinijeve servise čekao na poziciji u kojoj jedino Nadala viđamo.

Edited by Ras
Link to comment
3 minutes ago, Jumanji said:
6 minutes ago, Arkadija said:
Šta sad uradi Jumanji, počela sam da obraćam pažnju na Viška i eto..... sad mi para uši " samo 5 tenisera ima  xy broj pobeda protiv Rođe, a ostali čabar" emoji23.png

Haha..a i nesto u poslednje vreme previse prica, nije to ranije radio, prenosi ono bla, bla sa fudbala, statistike neke vadi nebulozne...ehh, ali i dalje mislim da je najbolji za tenis, da ne bude zabune

Pazi, neprekidno priča o Rođi. Ovo danas je strašno. I da, meni je on najbolji za tenis. 

Edited by Arkadija
Link to comment

Ajde deda [emoji6]

Samo sam hteo da vidim kako izgleda kad napišem [emoji38]ol:

Ako Djokeru dođe đed... Pa valjda ga napali mogućnost bildovanja h2h :wicked:

Sent from my SM-N950F using controlled substances...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...