Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

šta bi s Jorovićkom, bio samo info da je otkazan meč, ništa dalje?
Mislim da je direktno upala u glavni žreb.

Ima li negde danas Krajinović?
Link to comment

Nije bilo prenosa, ja gledao preko strima. 

 

Krajin dobio prvi set, ali od pocetka se videlo da je Italijan bolji igrac. Na kraju ga rutinski okrenuo, jbg. 

Link to comment

Gledala sam malo, takođe preko nekog strima. Italoian je definitivno bio prejak za Krajinovića.  Ali dobro, opet se penje na listi, finala znače i za iskustvo i za jačanje samopouzdanja.

Link to comment

Da je bolji igrac tesko se moze ovako reci (jer nisam ni gledao [emoji38] ) posle jednog meca i to finala... gde sam mislio da je Filip favorit. Jeste mladjani Italijan bolje rangiran trenutno i ovo mu je najveci uspeh u karijeri i verovarno najbolji plasman ali Krajinovic moze da se pohvali mnogo vecim skalpovima. Steta, idemo dalje.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Kvote za osvajaca RG u kladionici bet365

 

Nadal 2.20

Novak 3.00

Thiem 5.50 :ohmy:

 

Jeste GS skroz druga prica od svih ostalih turnira iz mnogo razloga ali ovo je bas bezobrazna kvota na Dominika, moze on jako do samog kraja ove godine... Iza su Zverev i Federer koji imaju sanse jednako kao ja, otprilike.

Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Kvote za osvajaca RG u kladionici bet365

 

Nadal 2.20

Novak 3.00

Thiem 5.50 :ohmy:

 

Jeste GS skroz druga prica od svih ostalih turnira iz mnogo razloga ali ovo je bas bezobrazna kvota na Dominika, moze on jako do samog kraja ove godine... Iza su Zverev i Federer koji imaju sanse jednako kao ja, otprilike.

 

Jako dobra kvota

Link to comment

pa ne verujem, jeste imao finale prosle godine ali osim zdravog Nadala i Novaka Thiem ima da se nada jos da ga zdrebe nece poremetiti nekim veteranima i/ili novim generacijama...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Olga se grcevito muci da uzme neki gem protiv prosecne Sakari.

 

Mislio sam da ce na sljaci mozda da je krene, ali bas je u teskom kanalu. Previse nekontrolisanih udaraca koji zavrse po par metara u autu.

A ne pomaze ni sto je i dalje na ivici da zaplace posle svakog izgubljenog poena.

Link to comment

Top seed 🇷🇸 @DjokerNole's projected @MutuaMadridOpen draw (based on ATP Rankings):

 

🎾 R1: Bye

🎾 R2: Dimitrov 

🎾 R3: Cecchinato 

🎾 QF: Del Potro 

🎾 SF: Federer 

🎾 F: Nadal

Link to comment
7 minutes ago, Ros said:

Top seed 🇷🇸 @DjokerNole's projected @MutuaMadridOpen draw (based on ATP Rankings):

 

🎾 R1: Bye

🎾 R2: Dimitrov 

🎾 R3: Cecchinato 

🎾 QF: Del Potro 

🎾 SF: Federer 

🎾 F: Nadal

Izbacice ih ovaj Bye sve po redu :fantom:

Link to comment
33 minutes ago, Ros said:

Top seed 🇷🇸 @DjokerNole's projected @MutuaMadridOpen draw (based on ATP Rankings):

 

🎾 R1: Bye

🎾 R2: Dimitrov 

🎾 R3: Cecchinato 

🎾 QF: Del Potro 

🎾 SF: Federer 

🎾 F: Nadal

 

Bas se zamerio ATPu :fantom:

Link to comment

Voljom žreba danas igraju jedan protiv drugog , u Madridu, Lajović i Đere.

Edited by Arkadija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...