Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

ne znam gde da stavim, nevezano za midterms...

 

 

ladno anderson cooper rece u intervju na cnn rod blagojevicu da je bullshit to sto prica....sad kad krenu svi novinari ovako javno da se izrazavaju

 

Link to comment
5 hours ago, Budja said:
 

 

:laugh:

 

Kako je Warren od liberala presla u moderate. Pisijada.

 

Pa, realno, jeste prešla... pre nekoliko dana. Do kraja prajmaris biće (ponovo) republikanka...

Link to comment
1 minute ago, Roger Sanchez said:
21 minutes ago, Indy said:
 
Pa, realno, jeste prešla... pre nekoliko dana. Do kraja prajmaris biće (ponovo) republikanka...

Vi ste ludi majke mi, jače nego chapotraphouse ekipa

 

sta ti radi drugarica hilari? :laugh:

Link to comment
Just now, Roger Sanchez said:
20 minutes ago, Indy said:
 
Pa, realno, jeste prešla... pre nekoliko dana. Do kraja prajmaris biće (ponovo) republikanka...

Vi ste ludi majke mi, jače nego chapotraphouse ekipa

 

Možda sam lud (verovatno), ali umem da čitam napisano.

Link to comment
41 minutes ago, Indy said:

 

Možda sam lud (verovatno), ali umem da čitam napisano.

 

I?

 

Vorenova je svakako najzaokruzeniji kandidat od ponudjenih, ima i senate record konzistentan sa kandidaturom, problem je sto se sama sjebala ocijukanjem sa "moderates".

Link to comment

Samo da kažem da su ovi slepci i dalje na 60% prebrojanih glasova što da je iole zanimljiva borba za prvo mesto ne bi bilo blizu da se proglasi pobednik. 

Link to comment
38 minutes ago, theanswer said:

Samo da kažem da su ovi slepci i dalje na 60% prebrojanih glasova što da je iole zanimljiva borba za prvo mesto ne bi bilo blizu da se proglasi pobednik. 

da je Biden dobio, bilo bi gotovo brojanje jos juce... kada krene super tuesday bice ludilo ispratiti sva sranja  :lol: 

Link to comment
1 hour ago, Budja said:

Vorenova je svakako najzaokruzeniji kandidat od ponudjenih, ima i senate record konzistentan sa kandidaturom, problem je sto se sama sjebala ocijukanjem sa "moderates".

 

Ne znam šta je to najzaokruženiji kandidat, ali ona od početka pikira na taj "da se jebem a da da mi ne uđe" lejn.

 

Sve kao, hoću da isfinansiram državno zdravstvo ali da ne podignem poreze! Hoću da se borim protiv korupcije ali što ne bih primala donacije od milijardera. Hoću univerzalne programe ali da budu means-tested.

 

Ako je sa nekim očijukala, očijukala je sa woke idpol ekipom. Glasajte me, žena sam od boje! Sve u svemu, izrazito mi je drago što je ovako prošla - još ako bi mogla da se strmopizdi i izgubi kod kuće u Masačusetsu, ufff...

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...