Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Hm... Još se ne zna da li je ovde nešto namešteno, ili je samo u pitanju nesposobnost. Bolje ne petljati Trampa i teorije zavere, dovoljno je uzbudljivo i bez toga.

Link to comment
1 minute ago, Indy said:

Hm... Još se ne zna da li je ovde nešto namešteno, ili je samo u pitanju nesposobnost. Bolje ne petljati Trampa i teorije zavere, dovoljno je uzbudljivo i bez toga.

 

Do sad sam mislio da je nedposobnost, sada više ne, kada Bernie treba da uzme vođstvo sad kažu da ne valja način na koji su ove satelitske kokuse prebacivali u SDE a na njima Bernie izfominirao i sad se odjednom javlja Perez da kaže dosta je dosta. Tako da više ne verujem govnima ništa. 

Link to comment

Bernijev treci dom (Brooklyn, pa Vermont su prva dva) je NH. Pacov moze pobediti Bernija samo uz navlacenja i nepravilnosti - sto ce se naravno desiti.

Ovo je pljacka u sred dana.

Link to comment

ne vidim pomocu koje carolije Guzicaigieg moze da uzme NH. mogu u pullovima da pisu sta hoce. Bernie je 2016 razbio Babu nekih 20% tamo. I sada odjednom mu bas tu opala toliko popularnost da ga Guzicaigieg ugrozava? how yes no...

 

Bernie mora nakon super tuesday da ima prednost nad Warren i izbaci je iz trke. Ja i dalje tvrdim, ako ona ostane da smeta, Bidenu ce napakuju pobedu lagano. ovaj Guzicaigieg ce se povuci verovatno nakon super tuesday ili nedelju dana kasnije, jer sumnjam da ce imati neku realnu sansu u raznim Dzordzijama i Teksasima kada se pojavi sa muzem pod rukom, a ne valja skidati Bidenu glasove nikako

Link to comment

izgleda da se gerontolosko prebacuje sa Bidena na ButtIgigea a ne treba podcenjivati ni ujedinjenu pederastiju koja u njemu vidi svog leadera.

bice tesko Brniju ali mislim da ce uzeti NH, jedno 5% ispred pacova.

Edited by 3opge
Link to comment

Average as of Feb. 07

ACTIVE CANDIDATES
  • Sanders26.4%Buttigieg19.1%Biden13.2%Warren12.5%Klobuchar8.1%Gabbard4.9%Bloomberg3.3%Steyer3.1%Yang3.0%Bennet0.6%Patrick0.4%
Link to comment
×
×
  • Create New...