Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

46 minutes ago, Host said:

Mislis da aplikaciju vise opterecuje ako upises broj 200 umesto 100? Sa druge strane, broj glasackih mesta je konstantan bez obzira na izlaznost. 

 

Mislim da je potencijalno više opterećuje ako svi krenu da prijavljuju rezultate u isto vreme jer je bila gužva pa po zatvaranju birališta svi žure da stignu. Hteo sam da kažem da ne bi moglo da je opterećuje manje.

 

Ali u pravu si, verovatno je suštinski nebitno kolika je bila izlaznost. Da čitavih 12 sati posle izbora ne izbacuju rezultate, to teško da može bilo kakva tehnikalija da objasni.

 

"Shadow, Inc" ih finansira jbt, kao da se sprdaju.

 

EP8RI3VXsAEoTE7.jpg

Link to comment

App izgleda ima neki sistem provere koji se nije slagao jer su po njoj bili nemogući rezultati koje su dobijali. Tj pretvaranje ovih glasova u sde itd.. Ima smisla, žalila se Vorenka da na nekim mestima nisu znali pravila, da kad glasaš prvi put ako si viable možeš da ideš kući. A ovi izgleda prebrojavali sve opet. Srećom mora da imam paper trail. 

 

Elem kažu včrs oko 4 po njihovom znači oko 11 izbaci će oko 50% rezultata

Link to comment
4 hours ago, theanswer said:

gomila snimaka na kojima tipa Sanders ima 100 glasača, Butiđeđ 66 i podele delegate 2 prema 2 jer bacanje novčića određuje dal je 3:1 ili 2:2

 

Bacač novčića :hail: 

 

 

Link to comment

vece sranje nisu mogli da naprave. cak i da Buttigieg jeste pobedio, ima da radi teorija zavere samo tako. 

 

Bernie je u problemu ako ne dobije Iowu. njemu to i NH trebaju ko lebac pred super tuesday, jer izuzev Californije nista mu ne ide na ruku. Biden ce pokupiti jug, Warren sever, i sve ce da ide na three way race, gde Biden lagano dobija.

Link to comment

Biden će da pokupi kurac lipov, kako je krenulo.

 

Ali biće još zabave sa CIA kandidatom:

 

Što nisam programer pa da uzmem $58,000 za dizajn aplikacije koja ne radi, i to valjda po državi.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

App izgleda ima neki sistem provere koji se nije slagao jer su po njoj bili nemogući rezultati koje su dobijali. Tj pretvaranje ovih glasova u sde itd.. Ima smisla, žalila se Vorenka da na nekim mestima nisu znali pravila, da kad glasaš prvi put ako si viable možeš da ideš kući. A ovi izgleda prebrojavali sve opet. Srećom mora da imam paper trail. 

 

Elem kažu včrs oko 4 po njihovom znači oko 11 izbaci će oko 50% rezultata

 

To vec zvuci realnije. Ne znam koliko mesta je bilo, ali i da je 10000 nema teorije* da ce srusiti sistem ma koliko krzljav bio, sve i da su svi u istih 5 minuta pokusali da posalju 20 brojeva ili koliko vec. BS.

 

* uvek ima teorije, ali male

Link to comment
12 minutes ago, napadaj said:

Njima bi Rusi učinili uslugu kad bi se stvarno mešali

Who Needs the Russians?
Don’t blame shadowy foreign hackers for the chaos in Iowa. Blame Shadow’s caucus app.
Zeynep Tufekci

 

If the Russians were responsible for this confusion and disarray, that might be a relatively easy problem to fix. This is worse. :lolol:

Link to comment

Auuuu pa ovo će da bude žešće nego za ZloBabu. Bukvalno nema potrebe da se krije. Sanders pošteno izgubio nominaciju a ko drugačije kaže, je trampov putinovac koji mrzi Ameriku.

Berniju su izgleda namerili ulogu konja Veselka koji treba da namami mlađe koji će na kraju da glasaju za kog god već DNC postavi pred njih. Ne znam jesu li toliko nesvesni pa misle da Butidžidž može da prođe bolje od killary ili su već prepustili trampari 4 nove godine pa bolje da sklone Bernija za svaki slučaj.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
×
×
  • Create New...