Jump to content
IGNORED

Eurocup


harper

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    74

  • Nikodije

    53

  • goofs

    46

  • MiddleClass

    38

17 minutes ago, J.R. Cash said:

Koliki izliv partera B u mozak treba da dobijes da bi se nasladjivao pobedom Amerikanaca iz ruske pripizdine nad Saletom i Teom.

 

A koliki izliv grobarskog tres romantizma da bi komentare utakmice Virtus - Uniks gledao kroz navijacku prizmu? Mnogo pitanja, nigde odgovora. Mozda zato sto su pitanja retoricka i ne zahtevaju odgovore.

 

Pretpostavljam da smo svi, ili makar skoro svi, navijali da Virtus prodje zbog nasih igraca i trenera ali sa cisto kosarkaske strane ovaj Uniks igra mnogo raznovrsniju i dopadljiviju kosarku i veceras je zasluzeno dobio. Potpuno razumem ljude kojima nista ne znace domaci igraci u stranim klubovima da su veceras imali vise simpatija za Uniks, ovo sto je Virtus veceras igrao je bilo cisto siledzijstvo. Izgubili su utakmicu sa 20 izvedenih bacanja vise od "Rusa". Jebo ih Belineli.

Edited by harper
Link to comment

Ok, mozemo se praviti da se radi o komentarima na jednu izolovanu utakmicu i da vec godinama ne mozes sat navijati po seirenju nad svakim Djordjevicevim porazom.

  • +1 1
Link to comment

Čovek koji pukne od Žige Dimeca i Luisa Skole od 40 ljeta, a onda dobije jednu od najskupljih igračaka u Evropi da se godinama igra i gle čuda - svaki put je pokvari - nekako baš i ne može da pobere simpatije.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 1
Link to comment

Osetio sam dan pre tekme da ce izduvati ali nisam hteo da napisem. :laugh:

Ima sad vec dosta poraza kad je na papiru favorit, bolje rezultate postize kad je underdog. 

Finala: USA x2 (izduv'o bi svako), Slovenija (da je Jovic bio zdrav tukli bi, mada je malo falilo i ovako)
Polufinala +: FRA , AUS (karali nas lagano u grupi, kapirao sam da ce opet), RUS (bez pola repke, jos + i bez Jovica koji se tad sjebao).
Polufinala -: LTU (odrali smo sve do tad), Darusafaka, Uniks.
Osmine/cetvrtfinala +: GRE (samo smo neki verovali!), BRA (isto), ITA (ovde niko nije znao sta da ocekuje)
Osmine/cetvrtfinala -: ARG (najveci kanal, to se i moglo i moralo tuci).

Zaboravio sam i mrzi me da guglam koliko liga i kupova je uzeo, secam se kupa s Bajernom, ne secam se za PAO (dobio je isto pedalu pre kraja sezone).

Njemu bi najbolje leglo da vodi Zalgiris, Baskoniju/Valensiju ili tako nesto. 
 

Link to comment

Mene je ujeo za srce kada je žrtvovao Jokaru i sprdao se sa njim da bi na sp vodio svog ortaka, rekreativca Raduljicu. A šta će da uradi sa Virtusom me zabole. Verovatno nikad ništa kao što klupski nikad ništa nije uradio.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Tvrditi da smo bili favorit u mecu potiv Slovenije je ili tesko neznanje i zlonamerno selektivno revizioniranje. A obicno je ovo drugo. 


Nisam to napisao. :D Ali sam siguran da ova trojica ne bi sipali 70 da je Jovic bio zdrav. Kuzmic nas je sa'ranio na kraju, a povredio se u drugom i Doncic ako se ne varam, i vodili smo nesto sitno pred kraj. Jbg, to, Litvaniju 15 i Argentinu 19 sam bas lose podneo, kapirao sam da cemo dobiti sve te 3 tekme.

Ne znam koji je veci podvig, 14 ili 17, od te 2 ekipe niko nije ocekivao bog zna sta/bas nista.
 

Link to comment

Nisi ti, napisao je laki(tj. implicirao), a nije da je jednom napisano na tu temu. Ne moze sa time diskutovati, ali treba napomenuti svaki put da se budalastina ne bi primila kao neka cinjenica zato sto se ponovila milion puta. 

 

Isto tako se nema sta raspravljati o poslu koji je djordjevic odradio kao selektor, to je neoziljno. Koliko god da je zasrao na svetskom i kakva god da mu je klupska karijera. 3 finala u 5 takmicenja, case closed. 

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...