Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Džozef je sigurno upgrade u odnosu na Ferela tako da samim tim doprinosi. Kratkoročni ugovor koji ne zauzima mesto u timu jer je roster popunjen a novac bi svakako bio potrošen. 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kapiram da se zajebavate za dobar posao Divca...:fantom:
Joseph 37 milki za 3 sezone:Jova:...još jedan mediokritet i to debelo preplaćen. Aj što su mu grunuli lovu, koga briga, al čova ne doprinosi ničim, kao solidan defanzivac al zamalo...
Pa 80% novih ugovora su nadrealni, al takvo je tržište, takve su cene.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Ma nije stvar u lovi, to više ni ne pratim, više sam onako spomenuo, ali lik je krajnje nebitan nikakav upgrade u odnosu na bilo šta, bezveznjak običan...

Link to comment
29 minutes ago, Apollo Creed said:

Ma nije stvar u lovi, to više ni ne pratim, više sam onako spomenuo, ali lik je krajnje nebitan nikakav upgrade u odnosu na bilo šta, bezveznjak običan...

Meni je Shumpert-Burks trejd i dalje hit godine Vlada Divca...

Link to comment

Divac sigurnim koracima korača ka otkazu, mmw. Jedino ga neki monster iskorak Baglija ove sezone može spasiti. Ariza :isuse:

Denver je trebao da pokupi JJ Redicka jbg.

Link to comment

ariza je ok potpis, niko od boljih igraca nece u sakramento i on je potpisao ugovore koji ih nece udaviti vec ce im dati sansu da potpisu nekog ako ovi igaci napreduju. 

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

 

Ni ja, po meni Marej vredi 20-22, 23 miliona po sezoni tops, ovo sa maks ugovorom mi je nevera.

 

I zbog nekih 7 miliona koji ti ne rade nikakav posao ces da rizikujes da imas nezadovoljnog igraca i da ga na kraju izgubis? Ovo znaci da u Denveru veruju u ovaj tim (s razlogom) i da nemaju nameru da jajare i skrtare kao recimo nekad OKC. 

 

2 hours ago, 1n54jd3r said:

Zato mu nude max, koji je veci od Jokicevog samo zbog toga sto je Dzamal draftovan sa znacajno vise pozicije.

 

Oba maxa su 25% capa. Razlika je jedino u visini capa u sezonama kad produzetak krene.

Link to comment

meni se i nesto ne svidja potpis josepha i ako je jedan od boljih back-upova u ligi i odlican defanzivac, samo mislim da je malcice vise para, mislim da je to mogao potrositi na nekog visokog.

 

najbolji posao nocas su uradili pelsi. griffin je bog, nema sta.

 

bas mi zao iguodale, cenim da ce tokom sezone zavrsiti u lakersima. ziv nisam da vidim kakav ce tim sastaviti warriorsi, oni na krilu nemaju nba igraca.

 

najidealnije bi bilo da leonard ode u clipperse. ako ne bude tako, bice oni jednako veliki gubitnici kao i knicksi.

Link to comment

Prvo  se ukanalise sa Bartonovim ugovorom sada sa Marijevim, on zalsuzuje nesto poput Harrisovog ugovora kakav crni max. Nikada on nece biti ni all star.

Link to comment

nema smisla za cousina, imaju vec 4 visoka.

 

da sam na njegovom mestu, ostao bih u warriorsima, da nabijem brojke do sledeceg leta kada bude fa, pa da dobije bolje novce. ipak, verujem da mu je sada najvaznije da zabode ugovor na vise godina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...