Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Mozda smo preostri prema Divcu. Mali grad, malo neatraktivno trziste, ocigledno uz potpis nose i "premiju" za potpis. Lakse je dovesti nekoga kroz trade, ali kada je potpis FA ili RFA u pitanju kao i produzetak ugovora nekog koga su uspeli da dovedu - ne moze da prodje bas povoljno po budzet.

 

Sa Barnsom su makar dogovorili opadajuci ugovor, tako da je u poslednjoj godini na nivou od 14% cap space.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uradili su najbolje moguce u okviru onoga sto im je ponudjeno. Nece ljudi tamo i dok Fox i Buddy ne izgrade neku pobednicku kulturu tako ce i ostati. Barem nisu gadjali nikoga nekim suludim maxom i delili pikove unaokolo kao pre par godina. 

Link to comment

Ja stvarno ne vidim šta Nagetsi vide u Mareju da mu daju ovoliki ugovor, sad zarađuje znatno više od Jokića (170:146).

 

Divac šutnuo i Koli Stajna, doveo Korija Džozefa.

Link to comment
19 minutes ago, Ayatollah said:

Ja stvarno ne vidim šta Nagetsi vide u Mareju da mu daju ovoliki ugovor, sad zarađuje znatno više od Jokića (170:146).

 

Ni ja, po meni Marej vredi 20-22, 23 miliona po sezoni tops, ovo sa maks ugovorom mi je nevera.

Link to comment
18 minutes ago, Ayatollah said:

Ja stvarno ne vidim šta Nagetsi vide u Mareju da mu daju ovoliki ugovor, sad zarađuje znatno više od Jokića (170:146).

Sledece sezone nece zaradjivati vise, valjda ovaj ugovor startuje od sesone 2020-2021

 

Kapiram da je ista situacija kao sa Jokicem - zele da ga vezu na duzi period, zadrze i grade tim oko njega bez da rizikuju bilo sta. Zato mu nude max, koji je veci od Jokicevog samo zbog toga sto je Dzamal draftovan sa znacajno vise pozicije.

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Ni ja, po meni Marej vredi 20-22, 23 miliona po sezoni tops, ovo sa maks ugovorom mi je nevera.

Ista situacija kao i sa Kingsima. Malo trziste, prinudjeni su da preplacuju glavne igrace. Ali naravno da si u pravu kada se uporede ugovori nekih drugih zvezda, Dzamal nije na tom nivou ni priblizno da pravi neku dramaticnu razliku.

Link to comment

Dobar posao Divca, sviđa mi se ovo oko Džozefa. Sve su to kratkoročni ugovori manje više, negarantovani potpuno u poslednjoj sezoni što im daje šansu da imaju keša za svoje mlado jezgro kad dođu na naplatu. 

 

Sa druge strane ja nisam ljubitelj Mareja, bar ne u meri za ovakav ugovor. Igrača koji ne može da čuva Seta Karija u plejofu ne plaćaš ovoliko ako ti ne pravi ogromnu razliku na drugom delu terena, a svi znamo da tamo Jokić pravi razliku. Marej jeste prilično mlad ali mislim da se za te pare, tj za manje može naći igrač sličnog kvaliteta, da tim ne gubi puno. Ali jebiga, aj sad ti budi Koneli i tako se kockaj dok ti realno franšiza ide uzbrdo. 

Link to comment

nema to veze sa velicinom trzista, Nugetsi se previse zaljubljuju u sopstvene igrace. Connelly bio dao svima i rostera max da moze. Jak kandidat za treadmill narednih godina. 

Edited by Joe D
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

Dobar posao Divca, sviđa mi se ovo oko Džozefa. Sve su to kratkoročni ugovori manje više, negarantovani potpuno u poslednjoj sezoni što im daje šansu da imaju keša za svoje mlado jezgro kad dođu na naplatu. 

 

Sa druge strane ja nisam ljubitelj Mareja, bar ne u meri za ovakav ugovor. Igrača koji ne može da čuva Seta Karija u plejofu ne plaćaš ovoliko ako ti ne pravi ogromnu razliku na drugom delu terena, a svi znamo da tamo Jokić pravi razliku. Marej jeste prilično mlad ali mislim da se za te pare, tj za manje može naći igrač sličnog kvaliteta, da tim ne gubi puno. Ali jebiga, aj sad ti budi Koneli i tako se kockaj dok ti realno franšiza ide uzbrdo. 

 

Marej je savršeno uparen s Jokićem, a igrač sličnog kvaliteta se neće maći za mnogo manje para plus Marej ima tek 22 godine. Po meni je to i dalje mnogo bolji ugovor nego što je Lilard, koji je dobio supermax i puni 29 za dve nedelje.

Link to comment

Kapiram da se zajebavate za dobar posao Divca...:fantom:

Joseph 37 milki za 3 sezone:Jova:...još jedan mediokritet i to debelo preplaćen. Aj što su mu grunuli lovu, koga briga, al čova ne doprinosi ničim, kao solidan defanzivac al zamalo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...