Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Neverovatno, skoro pri svakoj izbačenoj trojci se praćakne i traži neki faul, šutira van balansa skroz. Odvratan tip. A ovamo Drejmond i Bogut. Pa ti navijaj za nekoga :dry:

Večeras ću biti mazohista, pogledati do kraja al više neću gledati ovu seriju

Link to comment
Došo da napišem isto. Ignorišu ga sudije.
Evo sad pokazaše na ABC, tri faula Kleja nisu svirali, u sve tri situacije ovaj mu ušao u lending zonu... od kad je Pačulia povredio Kavaia to se oštro sankcioniše.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Hjuston je nešto najnegledljivije u košarci u poslednjih 50 godina. Pre bih gledao tapkanje lopte Boba Kuzija isključivo desnom rukom, nego ovo.

Link to comment

Onaj prvi put je meni delovalo da je skocio ka Klayu.. jbm li ga.. druga 2 su bila faul.. ali to ni nad Curryem ne sude

Jebem li ga kako je ovo poluvreme zavrseno neresenim rezultatom.. nekako imam osecaj da bi Warriorsi trebali da vode nakon svega prikazanog

Link to comment
1 minute ago, Host said:

Ma gde. Svaki put Harden izbaci nogice napred i inicira kontakt. Zna se sta je lending zona, sigurno ne planira da sleti stopalima pod uglom od 30 stepeni po vertikali. 

Ovo

Link to comment
6 minutes ago, Host said:

Ma gde. Svaki put Harden izbaci nogice napred i inicira kontakt. Zna se sta je lending zona, sigurno ne planira da sleti stopalima pod uglom od 30 stepeni po vertikali. 

Dva čista faula. Naravno da mi je drago što nisu sudjena, bude mi nadu da će ga češće ovako tretirati

Link to comment
5 minutes ago, Bane_V said:

Krš košarka na obe strane, takva je bila i prošlogodišnja serija. Ni trenerima nije jasno šta se dešava.

 

Mislis da D'Antoni sme nesto kaze Hardenu?

Ja sto sam gledao od regularne sezone Hjuston tamo Harden vodi t-o.

Link to comment
11 minutes ago, Ivo Petović said:

Hjuston je nešto najnegledljivije u košarci u poslednjih 50 godina. Pre bih gledao tapkanje lopte Boba Kuzija isključivo desnom rukom, nego ovo.

 

Neverovatna antipropaganda košarke, prosto da čovek ne poveruje kakav basket igra tim u polufinalu konferencije. Smejurija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...