Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Kako je Toronto demolirao Filu sinoc, Kawhi majstor kosarke. U intervjuu na kraju tekme novinarka ga pitala samo jedno pitanje, a ovaj izgleda bio spreman da ćaska pa mu nista nije bilo jasno :D

 

Talenat>San Antonio, Denver ima odličnu sansu za finale zapada.

 

Toronto ima ubedljivo najdublji tim. Toronto - Houston 4:2

 

 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne svidjaju mi se Denverove sanse protiv Portlanda, poslednjih par meseci nisu delovali kao tim koji ima potreban kvalitet. Ovaj San Antonio je trebalo mnogo lakse da izbace. Lilard u ovakvoj formi je u stanju sam da ih eliminise, a Jokic ostaje bez goriva. 

 

Plejof Kawhi je najbolji igrac u ligi. Prejak je Toronto.

Link to comment

Denver dobija Portland u 6. Veliki faktor ce biti Kanterova povreda, ukoliko propusti prve dve u Denveru Portland nece imati nikoga ko moze braniti Jokica. Cak je i Plamli previse snazan i krupan za Blejzerse bez pravog centra.

 

Sa druge strane, koliko god se pricalo o dugackoj Denverovoj klupi to bas i nije tako, nekoliko igraca je potpuno van forme i Pop je to maksimalno eksploatisao. Jokic je nakon sedme utakmice jedva hodao.

 

Ukoliko Denver dobije prvu, resili su veliki deo posla.

Link to comment

Nije lose za Jokicev debi u plej of-u, finale zapadne konferencije uz veoma dobre brojke  :) Moja prognoza 4-1 ili 4-2 za Denverov prolaz .

Edited by Micko8
Link to comment
8 hours ago, 1n54jd3r said:

Mislim da im je ovo sansa generacije...tesko da ce u narednim godinama imati laksi matchup u polufinalu konferencije...plus sto ce GSW i HOU da se kolju sad takodje, nije Den bez sansi ni u finalu ako prodju

Videcemo sta ce biti posle free agency-ija , na sta ce liciti GS ako ih napusti  Durant a i Denver je udaljen za samo  jednog superstara da  bi postao  bas onako legitimni izazivac za titulu  :)

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Videcemo sta ce biti posle free agency-ija , na sta ce liciti GS ako ih napusti  Durant a i Denver je udaljen za samo  jednog superstara da  bi postao  bas onako legitimni izazivac za titulu  :)

 

Imaju onoga Portera za narednu sezonu.

Link to comment

Kakav je ovo matine termin u Milvokiju majku ti jebem. Pa nisu se ljudi borili celu sezonu za jednu tekmu više na domaćem terenu, da bi je na kraju igrali u cik zore :isuse:

Link to comment

Televizija jbg.

 

Seltiksi za sada sjajno drže Janisa. Horford je mama. Da su malo strpljiviji u napadu umesto što pripaljuju sa 9 metara sve, mogli su i da maerijalizuju odbranu.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...