Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

Хоће ли да буде дочека и певања усташких песама? Питам за колеге форумаше титостанце, да се спреме људи да крену на време...

Link to comment

forumasi i organizuju pevanje ustaskih pesama

 

jbt koliko si dosadan. ja sam te molio na topiku o zvezdi ako mozes bez titostana i politike u svakom postu, ovde su te ljudi molili, ali tebe boli kurac

i to samo unazad dva-tri dana

 

kako ti ne dosadi?

imaju teme za ustase, za jebeni "titostan", pa udri brate do mile volje. jel mora svaka jebena tema biti zagadjena sa tvojim nacionalnim/politickim stavovima?

Link to comment
19 minutes ago, porucnik vasic said:

Хоће ли да буде дочека и певања усташких песама? Питам за колеге форумаше титостанце, да се спреме људи да крену на време...

 

Zapravo...

 

Najveći titostanci smo mi Bosanci. Zato smo i uradili ono što je garant uspjeha - daš kormilo Hrvatu iz mješovitog braka koji je stekao svjetsku slavu noseći petokraku, pustiš većinski narod da odradi pješadijski posao i eto nas u svjetskoj eliti. :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

 

Zapravo...

 

Najveći titostanci smo mi Bosanci. Zato smo i uradili ono što je garant uspjeha - daš kormilo cacaninu iz hrvatske koji je stekao svjetsku slavu noseći petokraku, pustiš većinski narod da odradi pješadijski posao i eto nas u svjetskoj eliti. :fantom:

+1

hrvatska + cacak + zvezda = garancija uspeha

dokazano u najmanje dva slucaja :fantom:

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

Zapravo...

 

Najveći titostanci smo mi Bosanci. Zato smo i uradili ono što je garant uspjeha - daš kormilo Hrvatu iz mješovitog braka koji je stekao svjetsku slavu noseći petokraku, pustiš većinski narod da odradi pješadijski posao i eto nas u svjetskoj eliti. :fantom:

 

Najbolji strijelac, hercegovac :fantom:

Link to comment
 
Zapravo...
 
Najveći titostanci smo mi Bosanci. Zato smo i uradili ono što je garant uspjeha - daš kormilo Hrvatu iz mješovitog braka koji je stekao svjetsku slavu noseći petokraku, pustiš većinski narod da odradi pješadijski posao i eto nas u svjetskoj eliti. :fantom:
Minijatura
:hail:
Link to comment
2 hours ago, porucnik vasic said:

Хоће ли да буде дочека и певања усташких песама? Питам за колеге форумаше титостанце, да се спреме људи да крену на време...

 

da li ti to hoces da kazes da postoje forumasi koji bi slusali ustaske pesme? 

Link to comment

u jebem ti, al je zakuvalo na svica belgija

2:0 za belgiju, pa svica smanjuje iz penala, a zatim i potpuno okrece do poluvremena

ne znam kakva su pravila, da li im je dovoljno da ostane ovako ili moraju dobiti sa dva zbog vise golova u gostima belgije?

 

u svakom slucjau ocekujem jos golova, dve od sigurno 10 najboljih reprezentacija na svetu

ko bi to ocekivao od 1 svajcarske i 1 belgije pre nekoliko godina :D

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

u jebem ti, al je zakuvalo na svica belgija

2:0 za belgiju, pa svica smanjuje iz penala, a zatim i potpuno okrece do poluvremena

ne znam kakva su pravila, da li im je dovoljno da ostane ovako ili moraju dobiti sa dva zbog vise golova u gostima belgije?

 

u svakom slucjau ocekujem jos golova, dve od sigurno 10 najboljih reprezentacija na svetu

ko bi to ocekivao od 1 svajcarske i 1 belgije pre nekoliko godina :D

 

I još lažni Hazard iz lažne Borussije da bude ploditelj.

Link to comment
12 minutes ago, Giggsy said:

Svajcarci od 0:2 do 3:2

Preteko me pbg. Dovoljno je ovo, imaju vise golova u medjusobnim utakmicama

 

Lupetam, imaju isto.

Moraju dva razlike dobiti, ali ne zbog gola u gostima, vec bas jer se prvo gleda ko je dao vise golova u medjusobnim

Edited by Giggsy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...