Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2018/19


renne

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    82

  • levi

    72

  • W.F.C.

    65

  • 189-

    60

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo sto je Ajntraht digrao u drugom poluvremenu je cist horor, imali su dosta srece da Celsi bas nista od prostora koji im je ostavljala nemacka odbrana nije uspeo da iskoristi. Jos su na kraju mogli i do pobede da je onaj muflon Pasijensija zavrnuo loptu na penaltik gde je Jovic bio sam kao duh, umesto sto je pokusao da sutne kroz dva igraca.

 

Jovic je definitivno prerastao Ajntraht i uzece fine pare za njega od nekog boljeg kluba. Izrastao je u strasnog igraca.

Link to comment

Kako smo krenuli, završilo je odlično. Aubin gol bi mogao biti prelomni u ovom dvomeču. Lacazette junak sa dva gola.

 

Imam dojam da bi Valencia sa Gameirom od početka bila opasnija.

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

neverovatno kakve sanse propustamo. kaznice nas ako se ovako nastavi.

Bruka kako niste dobili ovaj mec. Moram da priznam da sam iznenadjen, koliko je to igracki bolje izgledalo od Ajntrahta. 

Link to comment

Chelsea je individualno dosta kvalitetnija ekipa, plus ovi nasi ne umeju da igraju odbranu. Arsenal se lepo vratio i ocekivano finale sledi; jedino da se desi neki raspad sistema Arsenala pa da ono izostane.

Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kolko je taj Ajntraht loš kad ga Čelsi sabija. Još ja priželjkivao plavce u finalu.

 

Newsflash: Eintracht igra u tzv. Bundesligi.

Link to comment

polako sa tim da mi prolazimo lagano. nas je slavia nadigrala u londonu i utrpala 3 komada.

 

ja sam se bas pribojavao jucerasnje utakmice i jos kad sam video da je hazard na klupi bio sam siguran da gubimo. tako je i pocelo i onda smo malo dosli sebi.

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

ja sam se bas pribojavao jucerasnje utakmice i jos kad sam video da je hazard na klupi bio sam siguran da gubimo. tako je i pocelo i onda smo malo dosli sebi.

 

Sarri je svjestan da je Chelsea u najboljoj situaciji u utrci kljakavih za Top 4. Bukvalno ste jedini koji imaju sve u svojim rukama - ako dobijete obje do kraja, idete u Top 4 što znači sigurnu Ligu prvaka. Zato su utakmice protiv Watforda i Leicestera bitnije od Eintrachta koji, kako već rekoh, predstavlja Bundesligu koja je konkurentna engleskim timovima koliko i Vermacht Saveznicima u maju 1945.godine.

Link to comment

sarri isto tako jos nije osvojio titulu u karijeri pa nece valjda da sada kalkulise kada je blizu. 4 utakmice do kraja sezone, nema mesta odmaranju igraca i rotiranju. moraju igrati najbolji i cao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...