Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2018/19


renne

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    82

  • levi

    72

  • W.F.C.

    65

  • 189-

    60

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sportsko komentatorstvo je kao i svaki sport, mora da se stalno trenira da bi se bilo u formi. Acikini komentari već jedno vreme obiluju lapsusima, a to je zato što je ispao iz komentatorske forme, odvikao se od onog stalnog fokusa potrebnog za taj posao i ono što mu je nekada bila rutina, sada je problem ... Evo, sad je opet pomenuo da je loptom igrao Rebić, koji zbog dva žuta kartona uopšte i nije u sastavu Ajntrahta ...

 

To isto može da se očekuje i od Šarenca kada bude komentarisao utakmice sa SP-a u košarci ...

Edited by stoka
Link to comment

Šta je Gaćinović hteo malopre, da izdejstvuje crveni umesto da izađe 1 na 1 sa golmanom?

 

Delovalo mi je kao da bi stigao do lopte pre nego Kepa.

Link to comment

1:1 ...

 

Da sam ja Krstajić:

 

1) ne bih lajkovao Rakitićev tvit gde se on slikao sa Tompsonom,

2) turio bih zajedno u prvih 11 i Tadića i Kostića i Gaćinovića i Jovića, pa neka ide sve u pm ...

Edited by stoka
Link to comment

Gacinovic je odlican igrac, brz, zuji na sve strane jedino nekada pravi neki cudan potez.

Mada mislim da je video da nece stici loptu pa onda je pokusao da izvuce drugi zuti za igraca Celsija.

Steta sto nisu prikazali one makazice Gacinovica kod dodavanja Kosticu.

 

Link to comment

Sto se tice Frankfurta, oni ako se povuku primaju jos par komada.

To je ekipa koja ne zna da se brani, njihov stil je napad je nabolja odbrana.

Tako igraju i u Bundesu.

Samo sto se ne pitaju oni puno posto Celsi ima strasne igrace kada hoce da igraju plus moze da udje Azar.

Na kraju se videlo kako su ih stisli.

Link to comment

Sta god da je Gacinovic pokusao ono je bio cist faul Kristensena bez obzira ko bi pre stigao do lopte. Ozbiljan propust sudije na stetu Ajntrahta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...