Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liga Evrope 2018/19

Featured Replies

Dinamo bi konacno mogao da prezimi u Evropi. 

  • Replies 1.1k
  • Views 75k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Шта ти је живот... До малопре сам мислио да би оне словачке месаре требало избацити из професионалног фудбала, а сада сам у ситуацији да у две утакмице навијам за њих и радујем се њиховом мушком фудбалу. 😎

5 hours ago, Cash said:

Dinamo bi konacno mogao da prezimi u Evropi. 

:D

9 hours ago, Cash said:

Dinamo bi konacno mogao da prezimi u Evropi. 

 

Teško, Anderlecht i Fener su već viđeni za prolaz. Dinamo otplaćuje Zambatin novčić još bar 20 godina.

Čeferin nije mogao bogzna koliko konkretno o novom, trećem takmičenju, ali nešto je ipak izneo...
"Trenutno smo na nivou diskusija. Razmišljamo: da li je bolje imati 64 kluba u Ligi Evrope ili 32 u Ligi Evrope i još 32 u nekom trećem takmičenju. Još smo u početnoj fazi", poručio je Slovenac. 

 

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/ceferin-potvrdio-uefa-uvodi-trece-takmicenje-za-klubove/304982

Ма таман посла. Једино да васкрсну Куп побједника купова, мада ми је и то сад бесмислено.

Ili mozda osam novih takmicenja po osam timova?

Dobra ideja. Da se razdvoje luzeri i pateticni luzeri. 

Edited by Meazza

Koliko ja vidim, luzeri su u zadnje vreme svi koji nisu u top 5,10

10 hours ago, ArleKino said:

 

Teško, Anderlecht i Fener su već viđeni za prolaz. Dinamo otplaćuje Zambatin novčić još bar 20 godina.

Tog Fenera u Turskoj deru kako stignu. Anderleht isto nije tim pred kojim treba skinuti gace. Ako Dinamo uzme  6 bodova protiv Trnave ima lepe sanse da konacno doceka februar u Evropi.

Apsolutno je debilno da Real, Milan ili Zvezda igraju sa Tranavama, Plzenima i Apoelima. Napravite lijepo treci nivo za gologuzane i raspale centralne i istocne evrope, a nas pustite da se krljamo sa elitom. :fantom:

2 hours ago, Cash said:

Tog Fenera u Turskoj deru kako stignu. Anderleht isto nije tim pred kojim treba skinuti gace. Ako Dinamo uzme  6 bodova protiv Trnave ima lepe sanse da konacno doceka februar u Evropi.

 

aj se kladimo da tu niko nece da uzme 6 bodova protiv trnave? 

Поготову не Црна Легија.

  • 3 weeks later...

willian kapiten :puke:

Gubi celavi Djukic doma od Batea.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.