Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2018/19


renne

Recommended Posts

ne zajebavam se, stvarno sam citao. doduse, to je valjda onaj nemacki bild objavio a neki nasi preneli, sto ce reci i nisu neki pouzdani izvori. predpostavljam da postoji takav neki predlog al nemam pojma dal se ozbiljno ramatra... 

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    82

  • levi

    72

  • W.F.C.

    65

  • 189-

    60

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 minutes ago, Bright Billy said:

ne zajebavam se, stvarno sam citao. doduse, to je valjda onaj nemacki bild objavio a neki nasi preneli, sto ce reci i nisu neki pouzdani izvori. predpostavljam da postoji takav neki predlog al nemam pojma dal se ozbiljno ramatra... 

Ide ta prica vec neko vreme... veliko raslojavanje kvaliteta ekipa, tri klase, i moguce vec tad 2021. zatvorena LS, mada ne verujem. I mi bi trebali tu da se lozimo verovatno na to trece takmicenje, eventualno nekim cudom da upadamo u LE ponekad...

Link to comment
35 minutes ago, Bright Billy said:

citam sad kako razmisljaju da od 2021. skrate le na 32 kluba i uvedu trece uefa takmicenje (kup evrope) od takodje 32 tima... 

ako to zapravo bude povampirenje kpk bio bi to super potez, kup bi opet dobio na značaju uz to bi to bilo takmičenje za koje bi bilo najlakše proći kvalifikacije, koje bi bile i najkraće jer bi učestvovali samo osvajači kupa svojih država, naravno top 10 ili 12 liga bi imale direktan plasman :happy:

Link to comment
29 minutes ago, Bright Billy said:

pre bi tu upadali ovi sto ispadnu iz le kvalifikacija. dakle cetvrti sesir iz danasnjeg zreba i 20 timova porazeni sinoc... 

ko bi to gledao, osim zainteresovanih navijača tih klubova, pa sada se jaki timovi iz top 4 lige sprdaju sa le i igraju sa trećom postavom, sada bi izveli kadete :D ako bi nekim slučajem izvisili za le + to bi značilo da trećeplasirani u lš više abi mogli da nastave u le na proleće

- platini je imao ideju da reformiše lš, tako da i osvajači kupova dobiju šansu da igraju tamo ali je pao zbog korupcije pa od toga nije bilo ništa

- da sam ja neka vlast u uefa :happy: ukinuo bih le i proširio lš

Link to comment

Kako su poceli, u dogledno vreme nece vise biti bitna nacionalna prvenstva, kupovi, titule...nego licence, pozivnice i vajld karte... I nece biti vise bitna publika na stadionima sirom Evrope nego navijaci iz fotelje sirom sveta...

Mitropa kup ste zaboravili...ili je to bese bilo drugo ime za Kup sajamskih gradova...naravno i Balkanski kup

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...