Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Navijao sam da dobije Ajax i udje u prvi sesir. Ovako iz drugog sesira se tesko mogu mnogo nadati. 

 

Al svakako veliki uspeh i dam plasman u LS posle toliko godina. I plus prolaz. 

 

Ako zadrze pre svega ove klince jos jednu sezonu, dogodine mogu da budu kandidati za najviši plasman. 

 

Holandski fudbal je u velikoj ekspanziji. I klupski i reprezentativni. Plus lepo izgleda igra... 

Link to comment
5 minutes ago, Timmy said:

Navijao sam da dobije Ajax i udje u prvi sesir. Ovako iz drugog sesira se tesko mogu mnogo nadati. 

 

Al svakako veliki uspeh i dam plasman u LS posle toliko godina. I plus prolaz. 

 

Ako zadrze pre svega ove klince jos jednu sezonu, dogodine mogu da budu kandidati za najviši plasman. 

 

Holandski fudbal je u velikoj ekspanziji. I klupski i reprezentativni. Plus lepo izgleda igra... 

Mrka kapa da cemo ikad vise videti Ajax kao kandidata za sam vrh. Razlog lezi u u ovih desetak mega klubova, ulaznica u ovo drustvo je skupa rabota.

Jong i Ligt sigurno napustaju klub na leto. Verovatno ce i golman nazad u Barsu.

Link to comment

Ne mora da znaci. Za De jonga se pominje 75 miliona od Bajerna. Malo je to. 

 

Odavno se nije pojavio tako dobar mlad igrac. Decko maltene sve ima. A 19 godina. 

 

Morace neko mnogo vise da se otvori. A Ajaxovci nisu Srbi pa da prihvate prvu ozbiljniju ponudu. 

Link to comment
16 minutes ago, Timmy said:

Navijao sam da dobije Ajax i udje u prvi sesir. Ovako iz drugog sesira se tesko mogu mnogo nadati. 

 

Al svakako veliki uspeh i dam plasman u LS posle toliko godina. I plus prolaz. 

 

Ako zadrze pre svega ove klince jos jednu sezonu, dogodine mogu da budu kandidati za najviši plasman. 

 

Holandski fudbal je u velikoj ekspanziji. I klupski i reprezentativni. Plus lepo izgleda igra... 

odusevio me je ajax u obe utakmice sa bajernom. ima i do toga kako bajern napada/brani se ali su u 2 utakmice bili bolji tim u vecem delu dvomeca.

Link to comment

De Jong će u PSG ili ćemo ipak imati "Frenkie goes to Hollywood". Šteta za Ajax, ali zadržavanje onako dobrih i talentovanih igrača je fantazija i za bogatije klubove drugog reda (mislim da, recimo, Lyon i Roma spadaju u takve), kamo li za klub koji živi od izvoza vrhunskih talenata.

 

Holandski fudbal se diže, u Van Dijku su dobili vrhunskog stopera, prvog nakon Stama, a i ostatak tima se fino popunjava.

Link to comment

"Porto i Mančester junajted su timovi koji imali sreće da prođu grupu. Ako pogledate statistiku, Porto nije imao dobre šanse da prođe grupu",izjavio je Aleksander. 

On dodatno pojašnjava zašto su baš "crveni đavoli" imali sreće da prođu dalje, gledajući statistiku. 

"Junajted je jedini tim koji je prošao u nokaut fazu sa negativnom xG gol razlikom. To znači da su njihove prilike u napadu bile manje kvalitetne od onih sa kojim su se suočavali u odbrani. Gledajući brojke, svi timovi koje očekuje žreb za šesnaestinu finala žele da igraju sa Mančester junajtedom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...