Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Prvi put od kad gledam LŠ  Bajern mi nije u top 5 favorita.

Veliku prednost imaju Juve i Psg jer su već rešili svoja prvenstva,ne volim ni njih a ni njega ali su crno beli iz Torina do sada bili savršeni ,pitanje je samo u kom trenutku 

će im pasti forma jer ovako do maja nije realno 

Psg ako izbegne barsu lako može do finala

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Murinjo je uvjek prvi favorit kad je LŠ u pitanju. 

 

Ako nekim cudom ne osvoji on... Juve je najjaci, tu su jos Psz i Barsa. Ne bih volio da Real uzme, dosadili su niti Juve jer je Juve plus se ne bi bi moglo zivjeti od Meazze i Maja da je Kristina goat. :fantom:

 

Totenhem, Siti i Dortmund imaju sanse taman koliko i Roma. 

 

Eto ako se Murinju omakne pa ne osvoji, neka osvoji Simeone. Uzivanje je gledati Atletiko otkad ih on vodi.

Link to comment
52 minutes ago, MiddleClass said:

Murinjo je uvjek prvi favorit kad je LŠ u pitanju. 

 

Ako nekim cudom ne osvoji on... Juve je najjaci, tu su jos Psz i Barsa. Ne bih volio da Real uzme, dosadili su niti Juve jer je Juve plus se ne bi bi moglo zivjeti od Meazze i Maja da je Kristina goat. :fantom:

 

Totenhem, Siti i Dortmund imaju sanse taman koliko i Roma. 

 

Eto ako se Murinju omakne pa ne osvoji, neka osvoji Simeone. Uzivanje je gledati Atletiko otkad ih on vodi.

:lolol:

pitjko

Link to comment

Juve za mene prvi favorit. Alegri ima isti tim, pojačan Kristinom, zna ga transformisati u 5 min za šta mu treba. Granitna odbrana, ima zadnji pas, ima ko dati gol, ima ko čuvati loptu.

Link to comment
2 minutes ago, kipo said:

Juve za mene prvi favorit. Alegri ima isti tim, pojačan Kristinom, zna ga transformisati u 5 min za šta mu treba. Granitna odbrana, ima zadnji pas, ima ko dati gol, ima ko čuvati loptu.

Juventus je uz Atletiko prvi favorit da izgubi finale. Trazi se drugi finalista.

Link to comment

Juve deluje da moze ali Juve je to, Barsa, mozda Bajern... bice jasnije dosta vec posle osmine. Izjednaceno dosta kod top ekipa, ne bi me nista iznenadilo. Pa i Siti ili PSG cak. Ako veceras Sahtjor ne pobedi, prva zavrsnica bez istocnjaka i s timovima iz najmanje zemalja do sad (7 najjacih).

Edited by W.F.C.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...