Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Ova rasprava dodje kao nastavak price o tome da bekovi iz devedesetih ne bi mogli danas da igraju i da bi neki buzdovan iz danasnje  Premier lige zakljucao Zidana .

Neymar nije ni za poredjenje sa Kakom,a kamo li sa 4R.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

A jes vala, baš je za poređenje, Lovren i Nejmar, mrtva trka ko je veći dajver :lol:

 

Pobogu, naravno da je fudbal prepun dajvera, neki to rade češće, neki to rade ređe, ali malo kome je to modus operandi kao Nejmaru. Ovaj pokušaj relativizacije je kompletni idiotluk, mada ako se uzme u obzir gorčina koju 189 stalno pokazuje prema Liverpulu, ne iznenađuje :fantom:

 

Link to comment

Čekaj, ti stvarno bilo koga na ovom svetu po dajvovima porediš sa Nejmarom? :lol: 

 

Ja sam uvek za to da se simuliranje kažnjava kartonima i čak sam i za to da se uvodi naknadno kažnjavanje na osnovu snimka, kada sudije to propuste da urade na utakmicama. I nemam ništa protiv ni da Mane, Salah, Lovren ili bilo ko bude kažnjen. Suares je trebalo da podobija mnogo više kartona dok je bio u Liverpulu za dajvove. Čak je i jedan Džerard voleo to da radi kao mlađi i ja sam uvek za strogo kažnjavanje.

 

Ali potezanje BILO KOGA da bi se relativizovao Nejmar je next level očaja :lol:

Link to comment
27 minutes ago, copkillah said:

Čekaj, ti stvarno bilo koga na ovom svetu po dajvovima porediš sa Nejmarom? :lol: 

 

Ja sam uvek za to da se simuliranje kažnjava kartonima i čak sam i za to da se uvodi naknadno kažnjavanje na osnovu snimka, kada sudije to propuste da urade na utakmicama. I nemam ništa protiv ni da Mane, Salah, Lovren ili bilo ko bude kažnjen. Suares je trebalo da podobija mnogo više kartona dok je bio u Liverpulu za dajvove. Čak je i jedan Džerard voleo to da radi kao mlađi i ja sam uvek za strogo kažnjavanje.

 

Ali potezanje BILO KOGA da bi se relativizovao Nejmar je next level očaja :lol:

Middlova Kristina je ista ko Nejmar, s tim sto Nejmar ima jos jednu osobinu, zbog koje je bio omrazen u Spaniji,  ponizavanje protivnika koji recimo gubi 3 razlike bespotrebnim driblinzima.

Link to comment
1 minute ago, Majo said:

Middlova Kristina je ista ko Nejmar, s tim sto Nejmar ima jos jednu osobinu, zbog koje je bio omrazen u Spaniji,  ponizavanje protivnika koji recimo gubi 3 razlike bespotrebnim driblinzima.

 

Ovaj klip, koji sam već kačio, je esencija Nejmara:

 

 

Zbog toga nikada ne možeš da ga staviš u isti koš sa Kristinom, koji jeste bio kralj dajvera, dok se nije pojavio ovaj brabonjak. A da ne pričamo o drugim stvarima koje ovaj mali nikada neće postići. 

Link to comment
5 hours ago, askeladden said:

Ova rasprava dodje kao nastavak price o tome da bekovi iz devedesetih ne bi mogli danas da igraju i da bi neki buzdovan iz danasnje  Premier lige zakljucao Zidana .

Neymar nije ni za poredjenje sa Kakom,a kamo li sa 4R.

Kaku sam i zaboravio. Ono što je Kaka radio u sezoni 2006-2007 u Lš, Neymar još nije. Vodio je svoju ekipu, bio je glavni igrač, nadavao se golova, plus ih je nameštao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...