Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

3 minutes ago, Grandilof said:

Ma kad nije Iniesta uzeo, posle toga to ne treba uzimati za realno.

Sva trojica iz veznog reda  Barse su ostecena za bar jedno individualno priznanje. Dominacija na nivou kluba i reprezentacije, kakva skoro nece biti vidjena.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

"U centru pažnje bio je brazilski fudbaler Nejmar, prva zvezda PSŽ-a, zbog kojeg su navijači u Srbiji uglavnom i došli na aerodrom. On se slikao sa maltene svima koji su to tražili..."

 

Klasa! 

 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, MiddleClass said:

"U centru pažnje bio je brazilski fudbaler Nejmar, prva zvezda PSŽ-a, zbog kojeg su navijači u Srbiji uglavnom i došli na aerodrom. On se slikao sa maltene svima koji su to tražili..."

Klasa! 

 

Gdje je Njuz da objavi da se Neymar htio slikati sa Vučićem? :sad:

Link to comment
38 minutes ago, Weenie Pooh said:

Uvek prpa od 0-0 u najavi, jbg.

 

Mada ni 2-1 me ne bi iznenadilo.

Setimo se male istorije...

 

Quote

After becoming a fixture in first team squad, Mellor burst into the starting team with some style. With Liverpool and Arsenal level at 1–1 with 90 minutes gone at Anfield in November 2004, he cracked in a sensational 30-yard volley to win the game for Liverpool.[8] Things got better still for Mellor ten days later when Liverpool were being held 1–1 by Olympiacos in a game they had to win by two clear goals to progress to the Champions League knock out stages. He was brought into the game to replace Milan Baroš and within two minutes, he scored with a typical goal poacher's finish. A deft cushioned header set up Steven Gerrard to rifle in the third Liverpool goal and seal Liverpool's place in the last 16.[9] He scored his second and what proved to be his final league goal for Liverpool in December 2004 in the 3–1 win over Newcastle at Anfield.[10]

Tako će sad Origi, uđe sa klupe, gol i asistencija za prolaz...

Link to comment

Mhm, a Henderson je novi Gerrard, how yes no.

 

Veća je verovatnoća da povedu sa 1-0, onda nemački Murinjo ubaci sa klupe Lovrena umesto Manea da sačuva rezultat, onda ovi izjednače na 10 minuta pre kraja pa posle drž ne daj...

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

Mhm, a Henderson je novi Gerrard, how yes no.

 

Veća je verovatnoća da povedu sa 1-0, onda nemački Murinjo ubaci sa klupe Lovrena umesto Manea da sačuva rezultat, onda ovi izjednače na 10 minuta pre kraja pa posle drž ne daj...

Jebem ga, ja tek sad skontao da je 1-0 dosta... :isuse:

 

Edit: Owen ne poštuje himnu, jedva ga ućutkaše...

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...