Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

30 minutes ago, Meazza said:

 

Ne karikiraj i nemoj porediti neuporedivo. Sramota je za Mesija da ga se uporedjuje s Nejmarom. Istina je da Mesija sigurno nece upamtiti po nastupima u reprezentaciji, vec po onima u Barsi gde je zasluzio status legende, medjutim, cak i u reprezentaciji Argentine je sigurno ostavio traga i bio je vicesampion sveta kao kapiten.

 

Vicesampion, tako se u staara vremena nazivao luzer? :fantom:

Link to comment

Poredimo ga s Nejmarom. Brazilac ima mnooooogo da se vozi do Mesijeve stanice, bilo sto se tice klupske, a bogami i reprezentativne karijere.

 

U stvari jebe mi se za karijeru. Mesi je za klasu bolji igrac od Nejmara pa i da nikad nista nije osvojio, a da je ovaj osvojio sve sto postoji. Jednostavno je bolji po svemu sto se racuna u fudbalskoj igri i to je sve.

Edited by Meazza
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

Pa rekao sam šta sam imao na temu igre, nema tu mnogo mudrosti, prosto ne možeš da pobediš sa veznim redom Hendo-Milner-Vajnaldum, jednog moraš da izbaciš iz jednačine.

 

Ovo je ipak bio hajlajt utakmice, da si se nasumično uključivao u meč na par sekundi, najrealnije bi bilo da bi video onog pacovčića kako se valja po travi :lol:

 

 

 

Dajverstvo je "karakterna osobina", ali mu to ne oduzima da je vrhunski fudbaler i sigurno u top 5 u ovom trenutku.

Link to comment

Kad se kaze da je Nejmar jedan od najboljih brazilskih igraca u istoriji, onda se prica o istoriji. Jasno je zasto se njegovi obozavaoci ljute ako neko podseti publiku na takve igrace kao sto su Romario ili Rivaldo (naravno da mi nije na pamet palo da potezem svoj avatar za ovakve sitnice) spram kojih globalni predmet sprdacine poprima svoje prave dimenzije, ali ubuduce neka izbegavaju da pisu smejurije pa ce izostati i reakcija.  :fantom:

Edited by Meazza
Link to comment
58 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pao preko noge, đubre dajversko. Nikad u top 50 lavova Terange!

Na 5 utakmica lige sampiona, dajving prevarom  je svom timu doneo dva penala, malo li je :D? Ne moze se naravno uporediti sa Neymarom koji ga sije na tom polju, nije toliko teatralan, ali je i dalje dajverska mindza za mene. 

Link to comment
29 minutes ago, Meazza said:

Kad se kaze da je Nejmar jedan od najboljih brazilskih igraca u istoriji, onda se prica o istoriji. Jasno je zasto se njegovi obozavaoci ljute ako neko podseti publiku na takve igrace kao sto su Romario ili Rivaldo (naravno da mi nije na pamet palo da potezem svoj avatar za ovakve sitnice) spram kojih globalni predmet sprdacine poprima svoje prave dimenzije, ali ubuduce neka izbegavaju da pisu smejurije pa ce izostati i reakcija.  :fantom:

 

Pa sad je sve u stvari malo jasnije, Nejmar ce biti najbolji u istoriji Brazila, ako skroz izostavimo staaaaari fudbal i igrace :D Realno je bolji od Kazemira i Daglasa Koste, dakle goat.

Link to comment
 
Ne karikiraj i nemoj porediti neuporedivo. Sramota je za Mesija da ga se uporedjuje s Nejmarom. Istina je da Mesija sigurno nece upamtiti po nastupima u reprezentaciji, vec po onima u Barsi gde je zasluzio status legende, medjutim, cak i u reprezentaciji Argentine je sigurno ostavio traga i bio je vicesampion sveta kao kapiten.
Ne poredim kvalitet Messija i Neymara, nego narativ. Igrač može biti (daleko) slabiji od Messija, i svejedno biti odličan.

Ne mislim da će neymar biti najbolji na svijetu, ili najbolji brazilac ikad, ili jedan od 3 ili 5 ili sta god - to ionako isključivo zavisi od ličnog mišljenja, već da će svakako, kao jedan od najboljih igrača svoje generacije imati mjesto među najvećima.
Link to comment

To zvuci toliko neodredjeno i sa toliko nepoznatih u jednacini (iskreno prvi put vidim da se uzima buducnost kao argument :D ) da cu odgovoriti samo: history will show.

Edited by Meazza
Link to comment
33 minutes ago, Zico said:

Na 5 utakmica lige sampiona, dajving prevarom  je svom timu doneo dva penala, malo li je :D? Ne moze se naravno uporediti sa Neymarom koji ga sije na tom polju, nije toliko teatralan, ali je i dalje dajverska mindza za mene. 

 

Šalu nastranu™, uvek su mi glupe te priče kako je dajving kad ti igrač sumanuto ukliže a ti samo gurneš loptu napred i padneš preko njegove noge. Šta treba da radi napadač, da čeka da ga neko skrši? ADM je sam kriv, kao i svaki branič koji uklizava na ivici šesnaesterca jer ga mrzi da nastavi da trči.

 

Kod Stojkovića je druga priča, tu se Mane baš bedno valjao, ali opet je penal bio. Ko jebe Crnogorca koji odbranu igra rukama po licu protivnika, naviknutog da mu se to ne sudi u ligi. 

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Šalu nastranu™, uvek su mi glupe te priče kako je dajving kad ti igrač sumanuto ukliže a ti samo gurneš loptu napred i padneš preko njegove noge. Šta treba da radi napadač, da čeka da ga neko skrši? ADM je sam kriv, kao i svaki branič koji uklizava na ivici šesnaesterca jer ga mrzi da nastavi da trči.

 

Slazem se. Da je Di Maria sklonio loptu to bi bilo nesto drugo, ali da Mane ovde nije pao namerno svakako bi pao zbog uklizavanja (koje nije bilo na loptu).

Edited by Meazza
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...