Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Moguće da ste svi u pravu a da sam ja previše pijan ali mi Son od dolaska u Totenhem konstantno ide na ganglije. Taman kad pokaže zrnce inteligencije odmah posle na bitnoj utakmici je užasan.

Ne volim takve igrače. Zato mi je i Mane bez veze igrač iako je imao brutalnu sezonu. Zato ne volim ni Neymara, Di Mariju, Jesus Navasa, Sterlinga... uvek bio više voleo u timu Nedveda ili Giggsa nego njih

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Klop rutinirao Pocha.

 

Na stranu penaltik u 20. sekundi (iskreno, da je Spursima sviran isti, rekao bih ok, bio je), imali su 97 minuta da nesto urade. Uradili su nista. 97 minuta nabacivanja na Kejna i soliranje Songa. Kontre 6 na 3 protiv Liverpula i nista. Korneri, slobodnjaci, nista. Liverpul sve vreme u defanzivi, drugo poluvreme Pool posed lopte ispod 40%. Klop mudonja izvlaci Firminha ubacuje Origija. Poch ceka da Kejn "proradi". Pa jeboteee.... Da je igrao od pocetka Lucas, svasta bi bilo.

 

Inace, utakmica dosadna do bola. Sreca pa se pevalo i pilo pivo i sign here https://www.change.org/p/liverpool-football-club-give-divock-origi-a-statue

We’ve won it six times, We’ve won it six times, in Madrid, we won it 6 times!!!!

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Arsenal 2005-06:

 

finale Lige prvaka, ispadanje u 4.kolu FA Kupa, ispadanje u polufinalu od Wigana (0-1, 2-1) u Liga-kupu koji je osvojio mančesterski klub, 4.mjesto u ligi, bod iznad Spursa.

 

Tottenham 2018-19:

 

finale Lige prvaka, ispadanje u 4.kolu FA Kupa, ispadanje u polufinalu od Chelsea (1-0, 1-2) u Liga-kupu koji je osvojio mančesterski klub, 4.mjesto u ligi, bod iznad Arsenala.

 

:Hail:

 

Sudija je ujebo utakmicu penalom, ali Spursi nisu ni zasluzili da pobede, jbt drzis Muru na klupi 70 minuta, a bez njega ne biste bi bili tu.

Krš finale, iz ove perspektive velika šteta što Ajax nije igrao večeras.

Link to comment

@ArleKino bio je @copkillah na stadionu, čisto da pokažemo da ekipu čija je era došla ni jedna prepreka ne može zaustaviti :tongue:

 

Što se tekme tiče, penal je bio takav da ga ni ja ne bih svirao, ali, missim, stvaarno bi bruka bila da je ovo završilo ikako drugačije nego našom pobjedom. Origi je brat, strašno mi je drago što ga je on metnuo. Žao mi je što onaj Džimboov šut nije završio unutra, i on je zaslužio da napravi nešto bitno za ispis.

 

Ukratko, it arrived home. 😀

 

 

Edip - kako se zove ovaj desert koji mlada dama promoviše? Slatko od kamiljeg stopala? :piggy::obliz:

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Odvratna utakmica, Liverpool zasluženo, žali bože penala na početku, nekako je odredio da utakmica bude to što je bila - dosadna - liverpool se malo povukao a Totenhem je jako jalov osim Sona i ne bi dali gola još 2 utakmice. 

Klopara car, svaka mu čast.

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

Epski fudbal, finale za pamcenje

+1

Специјални поздрав за колегу Покојног. Ливерпул је био првак Јевропе колико клуб робовласника из Емирата Енглеске. 

Link to comment

Morala je najbolja liga šampiona unazad ko zna koliko godina da se završi time što će sile zla ipak da pobjede. 

 

Liverpool vjerovatno nije zaslužio da ovakvu sezonu završi bez trofeja, tako da je zasluženo. S druge strane, navijači liverpula su sad srećni, što ne smije više da se ponovi

Link to comment

Tok utakmice kakav se samo mogao poželeti, odmah gol pa opušteno gledanje. Na kraju kad je mogla biti frka još 1 gol i to je to... Sa VVDom i Alisonom Klop više ne mora da igra na gol više i to sjajno koristi, posle onog ubitačnog prošlogodišnjeg napada sad imamo odbranu kao bolji deo tima. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...